Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Problems loading language from path: /home/wimar/ftp/agencjapower.pl/components/com_dropbox/

Integracja Pannatoni Europe na Ptasiej Wyspie

Tradycyjnie w sierpniu organizowaliśmy event dla naszego stałego klienta – Pannatoni Europe. To już szósta odsłona corocznej integracji. Tym razem grupa wybrała Mazury i położony na wyspie pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki. Przez cały wyjazd dopisywała nam świetna pogoda, co przełożyło się na doskonałe humory uczestników.
Pierwszego wieczoru zorganizowaliśmy uroczystą kolację, podczas której Zarząd podsumował tegoroczne projekty, przedstawił nowych pracowników i powiedział kilka słów na temat perspektyw rozwoju.
Druga część wieczoru była już nieformalna, a wytworzeniem doskonałej atmosfery zajął się zespół Drugi Tydzień. Koncert trwał do późnych godzin nocnych. Parkiet wypełniony był po brzegi przez cały czas.
Drugiego dnia przygotowaliśmy dla uczestników spotkania trzy strefy z atrakcjami. Pierwsza z nich znajdowała się na Torze Rajdowym Mikołajki. Odbywały się tam przejazdy sportowymi samochodami Subaru Impreza. Pod okiem instruktorów można było poznać tajniki opisywania trasy i sprawdzić się w roli pilota, dyktując trasę w trakcie odcinka specjalnego. Drugi etap był jednak bardziej wymagający, ponieważ uczestnicy musieli samodzielnie przejechać odcinek specjalny na czas. Atrakcji towarzyszyło ogromne zainteresowanie.
Druga strefa zlokalizowana była na plaży w pobliżu Mikołajek. Przygotowaliśmy tam szereg atrakcji wodnych. Do najbardziej spektakularnych można zaliczyć trzy Flyboardy, oraz rozłożony na potrzeby eventu Blob Jump. Nie zabrakło też skuterów wodnych, motorówki i regat na 18 jachtach. Przez cały dzień były także dostępne potrawy z grilla, oraz orzeźwiające napoje.
Trzecia strefa zlokalizowana była na terenie hotelu. Osoby, które miały ochotę na relaks, mogły skorzystać z hotelowego SPA oraz przestrzeni przygotowanej na plaży.
Drugiego wieczoru ponownie towarzyszył grupie zespół Drugi Tydzień. Impreza odbyła się w klimacie marynarskim. Uczestnicy otrzymali gadżety tematyczne, a scena rozłożona była na tarasie obok klubu nocnego. Zabawa trwała do białego rana.

Dodatkowe informacje

  • Klient: Pannatoni Europe
  • Liczba osób: 150 osób
  • Czas trwania: 3 dni
  • Miejsce: Mikołajki
  • Charakter spotkania: integracja
  • Data: sierpień

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!