Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Problems loading language from path: /home/wimar/ftp/agencjapower.pl/components/com_dropbox/

Ferrari Corsa Baltica z Agencją POWER

W 2016 r. na rynku pojawił się najnowszy model Ferrari – GTC4 Lusso. Z tej okazji organizatorzy postanowili nadać Kawalkadzie szczególną oprawę. Organizacją przedsięwzięcia zajęła się Agencja Power – jej pracownicy uczestniczyli w przygotowaniu scenariusza oraz odpowiadali za realizację tej prestiżowej imprezy. Wydarzenie zyskało nową nazwę: Ferrari Corsa Baltica.

Pierwszego dnia 34 samochody Ferrari wprawiły w osłupienie innych uczestników ruchu. Efektowny przejazd ekskluzywnych pojazdów odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Miłośnicy motoryzacji prześcigali się w publikowaniu niecodziennych pojazdów, które napotkali na swojej drodze.
Fani marki mieli okazję zapoznać się z pojazdami na dziedzińcu warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (w tym samym budynku znajduje się salon Ferrari). Gdy kawalkada się zatrzymała, uczestnicy mogli odpocząć i skorzystać z wyśmienitego cateringu. Czas ten wykorzystano na swobodne rozmowy, wymianę doświadczeń i przede wszystkim delektowanie się widokiem kilkudziesięciu dzieł sztuki zebranych w jednym miejscu.

Kolejnym etapem podróży był Hotel Głęboczek w Brodnicy. Kawalkada została powitana przez piękne hostessy w czerwonych strojach Ferrari, a samochody przejeżdżały przez bramę po czerwonym dywanie. Położenie hotelu i okoliczne winnice przywodziły na myśl włoskie klimaty, które nierozerwalnie łączą się z rodowodem marki Ferrari. Po zakwaterowaniu odbyła się odprawa, na której przedstawiono zasady rywalizacji na następny dzień. Przeprowadzono też prezentację materiałów z tegorocznej edycji Mille Miglia. Wieczorem na uczestników czekały ekskluzywna kolacja na tarasie oraz degustacja najlepszych gatunków whisky marki Chivas. Doskonały klimat wytworzyła muzyka na żywo.

Drugiego dnia uczestnicy wzięli udział w rajdzie na regularność. Załogi poruszały się po drogach publicznych, korzystając z profesjonalnych roadbooków. Na trasie zostały przygotowane punkty kontrolne, na których sędziowie weryfikowali czasy przejazdów. Ponadto zorganizowano dwa duże Checkpointy. Pierwszy mieścił się na plaży miejskiej w Olsztynie. Uczestnicy mieli okazję skorzystać z bogatej infrastruktury oraz zjeść lunch w scenerii tętniącego życiem jeziora Ukiel. Podsumowaniem całodziennej rywalizacji była prezentacja pojazdów na mecie w Morągu. Samochody Ferrari były wyczekiwane przez kibiców, machających chorągiewkami z wizerunkiem czarnego konia na żółtym tle.

W godzinach popołudniowych Kawalkada dojechała do Sopotu. Kolejne trzy dni uczestnicy spędzili w hotelu Sheraton zlokalizowanym przy piaszczystej plaży Zatoki Puckiej. Najważniejszym momentem eventu była uroczysta gala połączona z prezentacją Ferrari GTC4 Lusso. Właściciele i miłośnicy marki mogli zapoznać się z najnowszym produktem Ferrari. Nie mniej emocji wywołało oficjalne ogłoszenie wyników rajdu na regularność. Najlepsze załogi otrzymały wartościowe nagrody oraz efektowne puchary. Dodatkową atrakcją pobytu w Sopocie była możliwość obserwacji najbardziej prestiżowych regat w Polsce – Energa Sopot Match Race. Zawody są jednym z etapów eliminacji Mistrzostw Świata w Match Racingu.

Organizacja Ferrari Corsa Baltica zapoczątkowała współpracę Agencji Power z Ferrari Polska. Event został obustronnie uznany za bardzo udany, w związku z czym możemy spodziewać się długofalowej współpracy i rozwoju projektu w kolejnych latach.

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd