Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Problems loading language from path: /home/wimar/ftp/agencjapower.pl/components/com_dropbox/

Aston Martin - Road to Wrocław 2019

W dniach od 19 do 21 września, na zlecenie firmy Aston Martin Warszawa mieliśmy przyjemność zorganizować pierwszą edycję cyklu „Aston Martin Tour”. Projekt skierowany był do właścicieli egzotycznej marki samochodów, a jego celem była zarówno promocja samego brandu w Polsce, jak i integracja środowiska związanego z luksusowymi autami Jamesa Bonda.

W całej akcji wzięło udział 17 pojazdów, wśród nich nie zabrakło takich perełek jak auta Aston Martin: DBS Superleggera, Rapide, Vanquish, Virage, Vantage,, DB9, DB11.

Wydarzenie pod hasłem „Road to Wrocław” rozpoczęło się w Polanicy Zdrój, w przestrzeniach pięknego, butikowego hotelu Dr Irena Eris SPA. Po uroczystym rozpoczęciu, drugiego dnia, kawalkada samochodów udała się w podróż po malowniczych drogach Kotliny Kłodzkiej. Zaczęliśmy od znanej wśród fanów motoryzacji „drogi stu zakrętów”. Odwiedzając po drodze Pałac w Sarnach oraz Zamek Karpniki, dotarliśmy na metę do Szklarskiej Poręby.

Kolejnego dnia zwiedziliśmy wiele unikatowych zabytków, m.in. Pałac Wojanów oraz Zamek Książ w Wałbrzychu, gdzie oprócz degustacji lokalnych przysmaków mieliśmy okazję zwiedzić świeżo otwarte podziemia, niedostępne jeszcze dla regularnego ruchu turystycznego. Uroczysta meta miała swoje miejsce na Rynku we Wrocławiu, w zamkniętej na te cele strefie. Warto wspomnieć, iż czasie całego wyjazdu załogi rywalizowały ze sobą, mając do wykonania zadania, związane zarówno z samą marką Aston Martin jak i filmami z serii James Bond. Podczas wieczornej gali w nowo otwartym hotelu The Bridge we Wrocławiu wyłoniliśmy teamy, które zdobyły największą ilość punktów i zajęły najlepsze miejsca w końcowej klasyfikacji. Wszystkie ekipy miały również możliwość wymienić zdobyte punkty na żetony, a następnie rozmnożyć je w Kasynie. Uroczyste spotkanie zamknęła wieczorna licytacja nagród od Partnerów wydarzenia.

Niedzielne wykwaterowanie z hotelu przebiegało w niezwykle przyjaznej, pełnej uśmiechu atmosferze z propozycjami kierunków kolejnych wydarzeń.

To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, iż kolejna marka luksusowa trafia do naszego portfolio. Liczymy, że dołączy również do grona stałych klientów. Dziękujemy!

 

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!