Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

W czerwcu byliśmy odpowiedzialni za produkcję wydarzenia „25-lecie Tchibo Manufacturing Poland”.

Wydarzenie odbyło się w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Eventowi towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji. Zaproszeni goście mogli obejrzeć specjalnie przygotowaną wystawę zdjęć, która obejmowała ramami czasowymi 25 lat istnienia firmy.

Jubilaci najdłużej pracujący w Tchibo otrzymali pamiątkowe medale, a wieczór uświetnił występ akrobatyczny i niezawodny zespół coverowy – Bala Band.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 sierpień 2019 07:45

Ten rok okazał się dla nas bardzo owocny w kontekście działań o charakterze CSR. W połowie czerwca na terenie hotelu Narvil przygotowaliśmy kolejną grę terenową.

140 osób podzieliliśmy na 14 zespołów, które miały do wykonania 14 zadań. Z uwagi na ograniczony czas zadania przygotowane były w taki sposób, aby można było je wykonać w 10 minut.

Tematyka była różnorodna, dlatego każdy mógł wykazać się swoją wiedzą i wesprzeć zespół. Zadania logiczne i manualne okazały się strzałem w dziesiątkę. Najważniejszy jest jednak fakt, że wykonanie zadań pozwoliło zespołom odszukać skrytki, w których zlokalizowane były prezenty dla domu dziecka.

Efektownym podsumowaniem eventu było przekazanie ich na ręce Pani Dyrektor.

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 sierpień 2019 07:59

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, z nastawieniem na realistyczne pozoracje to nasza specjalność.

Na początku czerwca zorganizowaliśmy strefę podczas eventu o charakterze piknikowym. Impreza odbyła się w Folwarku Łochów. Obiekt dysponuje bardzo rozległym terenem, dlatego mogliśmy wykorzystać efektowne stanowiska na których uczestnicy zdobywali wiedzę i uczyli się praktyki w dziedzinie ratowania życia.

Przygotowaliśmy realistyczne pozoracje, wśród których znalazł się płonący samochód, pomieszczenie z zadymieniem imitujące akcję we mgle, ewakuacja poszkodowanych z wraku pojazdu oraz ćwiczenia na fantomach i urządzeniach AED.

Pomimo wysokich temperatur chętnych do nauki nie brakowało.

Ostatnio zmieniany piątek, 09 sierpień 2019 08:33

Na zlecenie firmy EPP Sp. z o.o. przygotowaliśmy scenariusz spotkania integracyjnego, którego motywem przewodnim był CSR. Zdecydowaliśmy się na organizację gry miejskiej, która pozwoliła połączyć integrację z rywalizacją i dobrą zabawą. Co ważne efekt całodziennej zabawy pozostawił wymierne korzyści dla lokalnej społeczności.

Scenariusz zakładał podział uczestników na 12 zespołów, których zadaniem było odszukanie 12 punktów usytuowanych na terenie miasta. Na każdym punkcie przygotowane było zadanie nadzorowane przez animatora. Połowa zadań miała charakter sportowo – rozrywkowy i była punktowana. Drugą połowę stanowiły zadania o charakterze społecznym. Uczestnicy własnoręcznie przygotowali biblioteki plenerowe, hotele dla owadów, kwietniki, zabawki dla psów, mobilne warzywniaki oraz tablice sensoryczne.

Podsumowaniem gry było symboliczne przekazanie efektów pracy na ręce Pani Dyrektor Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Iławie. Nagrodzeni zostali także zwycięzcy w rywalizacji sportowej.

Wieczorem odbyła się gala wieczorna podczas której nagrodzeni zostali najlepsi pracownicy EPP. Agencja odpowiedzialna była za przygotowanie scenografii, efektownej sceny umożliwiającej przeprowadzenie mappingu, multimedialnej prezentacji konkursowej, filmu przekrojowego o firmie EPP oraz drobiazgowego scenariusza pozwalającego przeprowadzić spotkanie bez niespodzianek.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 lipiec 2019 09:54

Na początku marca 2019 roku, Agencja Power zorganizował dla firmy Duda Cars 5-dniowy wyjazd narciarski do Courmayeur we Włoszech. Wydarzenie było połączone z pobytem na targach motoryzacyjnych w Genewie (Geneva International Motor Show 2019). W wyjeździe brała udział kadra zarządzająca firmy, dlatego klient oczekiwał programu na bardzo wysokim poziomie i nieprzeciętnym standardzie.

Cechy szczególne:

 • Zakwaterowanie w hotelu 5*.
 • Jazda na nartach z polskojęzycznymi instruktorami.
 • Zawody narciarskie dla grupy z pucharami i dyplomami.
 • Wyprawa na rakietach śnieżnych z kolacją w schronisku górskim.
 • Wyprawa psich zaprzęgów.
 • Udział w Geneva International Motor Show 2019.
 • Kolacje w topowych restauracjach z gwiazdką Michelin.

 

Ostatnio zmieniany środa, 10 kwiecień 2019 09:08

W hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw mieliśmy przyjemność wesprzeć pod kątem organizacyjnym spółkę PSE – pomysłodawcę pierwszego w Europie kompleksowego warsztatu dotyczącego cyberbezpieczeństwa.

Zakres naszych prac obejmował :

 • motyw przewodni i produkcja szaty graficznej
 • zaaranżowanie przestrzeni w hotelowym Klubie Zazen podczas wieczornej imprezy networkingowej
 • projekt i produkcję scenografii w głównej Sali wykładowej
 • obsługę techniczną
 • selekcja i produkcja powitalnych zestawów upominkowych

Współpraca z takim Klientem to sama przyjemność.

Ostatnio zmieniany piątek, 15 luty 2019 10:08

Pod koniec listopada 2018 zorganizowaliśmy dla naszego klienta Essity Poland spotkanie z dystrybutorami w Zamku Kliczków koło Bolesławca.

W spotkaniu brało udział 150 osób z 3 krajów: Polski, Czech i Słowacji. W 3 - dniowym programie połączono część konferencyjno-szkoleniową z wieczorną imprezą urodzinową z okazji 50lecia marki klienta. Część szkoleniowa obejmowało m.in. warsztaty motywacyjne dla grupy, a całość wydarzenia była tłumaczona symultaniczne na 3 języki. Podczas wieczornej imprezy królowały lata 70 z tanecznymi rytmami do białego rana. Dodatkowo dzięki unikatowej lokalizacji została zorganizowana kolacja rycerska z pokazami walk rycerskimi i oprawą średniowiecznej uczty przez animatorów w strojach z epoki. Nie zabrakło oczywiście chwili czasu na relaks w hotelowym basenie oraz SPA.

Do komunikacji z uczestnikami przed, w trakcie i po wydarzeniu została wykorzystana specjalna aplikacja POWER PROFESSIONAL. Aplikacją została stworzona w języku polskim, jak i czeskim. O kolejnej udanej realizacji świadczą pozytywne opinie uczestników.

 

Gala Jubileuszowa 

Ostatnio zmieniany czwartek, 17 styczeń 2019 12:54

Za nami gorący czas grudniowych imprez świątecznych. Między innymi ponownie mieliśmy przyjemność organizować Spotkanie Świąteczne dla pracowników PLL LOT, a także Mikołajki. Na parterze biurowca LOT zaaranżowaliśmy strefę warsztatową, cateringową, a także postawiliśmy scenę z ekranem LED. Nie zabrakło występów artystycznych, konkursów, a także wspólnego kolędowania i wielkiej fontanny czekolady.

Ostatnio zmieniany sobota, 12 styczeń 2019 11:04

19 grudnia zorganizowaliśmy Spotkanie Świąteczne dla pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa w przepięknych przestrzeniach Patio Domu Dochodowego przy Placu Trzech Krzyży.

Po części oficjalnej i życzeniach od Zarządu Spółki, wydarzenie uświetnił występ kwintetu smyczkowego, który zagrał najpiękniejsze polskie kolędy.

Przestrzenie patio idealnie nadają się do aranżacji świątecznej scenografii, a catering od restauracji „Ale Gloria” Magdy Gessler, dopełnił całości.

Ostatnio zmieniany wtorek, 08 styczeń 2019 13:09
Strona 1 z 7

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

DMC Firewall is a Joomla Security extension!