Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Magdalena Jendyk

Magdalena Jendyk

W czerwcu byliśmy odpowiedzialni za produkcję wydarzenia „25-lecie Tchibo Manufacturing Poland”.

Wydarzenie odbyło się w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Eventowi towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji. Zaproszeni goście mogli obejrzeć specjalnie przygotowaną wystawę zdjęć, która obejmowała ramami czasowymi 25 lat istnienia firmy.

Jubilaci najdłużej pracujący w Tchibo otrzymali pamiątkowe medale, a wieczór uświetnił występ akrobatyczny i niezawodny zespół coverowy – Bala Band.

Ten rok okazał się dla nas bardzo owocny w kontekście działań o charakterze CSR. W połowie czerwca na terenie hotelu Narvil przygotowaliśmy kolejną grę terenową.

140 osób podzieliliśmy na 14 zespołów, które miały do wykonania 14 zadań. Z uwagi na ograniczony czas zadania przygotowane były w taki sposób, aby można było je wykonać w 10 minut.

Tematyka była różnorodna, dlatego każdy mógł wykazać się swoją wiedzą i wesprzeć zespół. Zadania logiczne i manualne okazały się strzałem w dziesiątkę. Najważniejszy jest jednak fakt, że wykonanie zadań pozwoliło zespołom odszukać skrytki, w których zlokalizowane były prezenty dla domu dziecka.

Efektownym podsumowaniem eventu było przekazanie ich na ręce Pani Dyrektor.

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, z nastawieniem na realistyczne pozoracje to nasza specjalność.

Na początku czerwca zorganizowaliśmy strefę podczas eventu o charakterze piknikowym. Impreza odbyła się w Folwarku Łochów. Obiekt dysponuje bardzo rozległym terenem, dlatego mogliśmy wykorzystać efektowne stanowiska na których uczestnicy zdobywali wiedzę i uczyli się praktyki w dziedzinie ratowania życia.

Przygotowaliśmy realistyczne pozoracje, wśród których znalazł się płonący samochód, pomieszczenie z zadymieniem imitujące akcję we mgle, ewakuacja poszkodowanych z wraku pojazdu oraz ćwiczenia na fantomach i urządzeniach AED.

Pomimo wysokich temperatur chętnych do nauki nie brakowało.

Ferrari Corsa Balitica 2019 dobiegła końca.
Po raz kolejny za pomoc w organizacji eventu odpowiedzialna była Agencja Power.

Jak co roku Kawalkada wyruszyła z Katowic. Pierwszy checkpoint miał miejsce w nowym salonie Ferrari Warszawa, który znajduje się przy ulicy Wirażowej.

Następnie 28 załóg wyruszyło na Warmię i Mazury, gdzie przez kolejne dwa dni odbywał się rajd na regularność.
Załogi poruszały się po drogach publicznych, a rywalizacja polegała na pokonaniu wyznaczonej trasy w czasie maksymalnie zbliżonym do założeń organizatora.
Na poszczególnych punktach kontrolnych wykonywane były pomiary czasu, a załogi brały udział w konkursach związanych z wiedzą o marce Ferrari.

Uroczysta gala w hotelu Sheraton w Sopocie stanowiła podsumowanie eventu.

Na zlecenie firmy EPP Sp. z o.o. przygotowaliśmy scenariusz spotkania integracyjnego, którego motywem przewodnim był CSR. Zdecydowaliśmy się na organizację gry miejskiej, która pozwoliła połączyć integrację z rywalizacją i dobrą zabawą. Co ważne efekt całodziennej zabawy pozostawił wymierne korzyści dla lokalnej społeczności.

Scenariusz zakładał podział uczestników na 12 zespołów, których zadaniem było odszukanie 12 punktów usytuowanych na terenie miasta. Na każdym punkcie przygotowane było zadanie nadzorowane przez animatora. Połowa zadań miała charakter sportowo – rozrywkowy i była punktowana. Drugą połowę stanowiły zadania o charakterze społecznym. Uczestnicy własnoręcznie przygotowali biblioteki plenerowe, hotele dla owadów, kwietniki, zabawki dla psów, mobilne warzywniaki oraz tablice sensoryczne.

Podsumowaniem gry było symboliczne przekazanie efektów pracy na ręce Pani Dyrektor Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Iławie. Nagrodzeni zostali także zwycięzcy w rywalizacji sportowej.

Wieczorem odbyła się gala wieczorna podczas której nagrodzeni zostali najlepsi pracownicy EPP. Agencja odpowiedzialna była za przygotowanie scenografii, efektownej sceny umożliwiającej przeprowadzenie mappingu, multimedialnej prezentacji konkursowej, filmu przekrojowego o firmie EPP oraz drobiazgowego scenariusza pozwalającego przeprowadzić spotkanie bez niespodzianek.

Już równo za 2 miesiące 18 września 2019 roku w Expo XXI widzimy się na konferencji Event Mix w prezentacji „Czy etyka to Mission Impossible w branży eventowej?".

SESZELE – INNY ŚWIAT albo WYSPY SZCZĘŚLIWE. Właśnie tak brzmią hasła reklamowe wysp. Seszele urzekają pięknem i niezwykłym krajobrazem. Malowniczo ukształtowane zatoczki i plaże z białym piaskiem, mistyczne góry w głębi wyspy, fascynujący Świat pod powierzchnią krystalicznie czystej wody czynią to miejsce prawdziwym rajem na ziemi. Wyspy sprzyjają ziemskim, zmysłowym uciechom i miłości.
Archipelag składają się ze 115 wysp, z których zamieszkałych jest około połowa. Największą i najgęściej zaludnioną wyspą jest Mahe.
Seszele to kwintesencja rajskich i ekskluzywnych wakacji. Wakacje na rajskich Seszelach to spełnienie najskrytszych marzeń, bez wątpienia każdy pokocha te wyspy od pierwszego wejrzenia.

UWAGA POWER PROPONUJE PRAWDZIWĄ PETARDĘ  Zaplanuj wyjazd na Seszele jeszcze w 2019 albo 2020 roku. W przyszłym roku Seszele będą obchodzić okrągłą rocznicę. W 2020 roku minie 250 lat od założenia pierwszej osady na wyspach. Huczne zabawy / obchody zaczną się już w sierpień 2019. Motywem przewodnim obchodów będzie wędrówka przez historię wyspy.

Główne atrakcje wyjazdu:

 • Spacer i zwiedzanie kolonialnej stolicy Seszeli - Victorii położonej nad przepiękną zatoką.
 • Wizyta w Parku Narodowym Morne z jego niezwykłymi lasami mangrowymi.
 • Beau Vallon - słynna, 3-kilometrowa plaża w północnej części wyspy. To wymarzone miejsce na błogie plażowanie oraz uprawianie sportów wodnych.
 • Rejs katamaranem na wysepkę La Digue i wizyta w domu sławetnej Emmanuelle, bohaterki popularnego i kontrowersyjnego filmu francuskiego.
 • Wizyta na Prasalin, która jest jedynym miejscem na świecie, gdzie w dolinie Vallée de Mai rosną palmy Coco de Mer z kokosami o niezwykłych kształtach, będące symbolem Seszeli.
 • Nurkowanie bądź snurkling w krystalicznej wodzie w otoczeniu pięknych raf koralowych, wielobarwnych rybek czy olbrzymich żółwi.
 • Wyjątkowe smaki i aromaty – zupa z muszelek, danie z nietoperze, wyjątkowe ryby, owoce morza, warzywa i owoce. Słynny likier kokosowy i Rum Takama to również wizytówki Seszeli.
 • Wysoki standard zakwaterowania w hotelach cenionych przez gości z całego Świata.

 INCENTIVE TRAVEL SESZELE

 

Czy eventy pod żaglami zyskują na popularności?

Z moich obserwacji wynika, że firmy chętnie biorą udział w rejsach czy regatach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. 

Z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej redakcja WP wyruszyła w trasę food truckiem po Europie. Trasa przebiegała przez Niemcy, Belgię i Holandię. Agencja Power była odpowiedzialna za wsparcie logistyczne wyjazdu min. w organizacji trasy przejazdu i uzyskanie niezbędnych pozwoleń. Agencja organizowała także koordynatorów akcji w poszczególnych krajach.

Link do relacji pełnej:

https://wiadomosci.wp.pl/tag/%2315latrazem 

Odkryj z nami Antypody! Zaplanuj wyjazd dla swoich partnerów biznesowych w Australii i zobacz z nami najciekawsze zakątki kraju.

Główne atrakcje wyjazdu:

 • Melbourne Street Art Tours - zwiedzanie słynnych grafiti z degustacją australijskiego piwa podczas lunchu.
 • Kolacja w zabytkowym tramwaju z trasą po centrum Melbourne.
 • Przejazd Great Ocean Road samochodami sportowymi.
 • Lot widokowy helikopterem wzdłuż wybrzeża (The Twelve Apostles).
 • Przelot do Ayers Rock z noclegiem w resorcie na pustyni.
 • Kolacja dla grupy przy zachodzie słońca pod świętą skała Aborygenów Uluru.
 • Majestatyczny wschód słońca pod Uluru and Kata Tjuta.
 • Wyprawa rowerowa lub trekking wokół Uluru.
 • Wizyty oraz zajęcia z rękodzieła u Aborygenów.
 • Rejs po zatoce w Sydney z wizytą na plaży Manly Beach.
 • Lunch w budynku Opery w Sydney.
 • Wspinaczka na Sydney Harbour Bridge.
 • Zakwaterowanie w hotelach 4* lub 5* w centrum miast.
 • Możliwość połącznie programu z Tasmanią lub ze stanem Queensland.

 INCENTIVE AUSTRALIA

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza managing director Agencji POWER Olga Krzemińska-Zasadzka zagościła na łamach miesięcznika branżowego THINK MICE w Dziale „Sylwetka”.

Na początku marca 2019 roku, Agencja Power zorganizował dla firmy Duda Cars 5-dniowy wyjazd narciarski do Courmayeur we Włoszech. Wydarzenie było połączone z pobytem na targach motoryzacyjnych w Genewie (Geneva International Motor Show 2019). W wyjeździe brała udział kadra zarządzająca firmy, dlatego klient oczekiwał programu na bardzo wysokim poziomie i nieprzeciętnym standardzie.

Cechy szczególne:

 • Zakwaterowanie w hotelu 5*.
 • Jazda na nartach z polskojęzycznymi instruktorami.
 • Zawody narciarskie dla grupy z pucharami i dyplomami.
 • Wyprawa na rakietach śnieżnych z kolacją w schronisku górskim.
 • Wyprawa psich zaprzęgów.
 • Udział w Geneva International Motor Show 2019.
 • Kolacje w topowych restauracjach z gwiazdką Michelin.

 

W marcu 2019r.mieliśmy zaszczyt organizować  na zlecenie firmy Chiesi VII Konferencję Krajową.

Spotkanie miało charakter naukowy, było przeznaczone wyłącznie dla lekarzy i odbywało się w dwóch lokalizacjach Wrocławiu i Toruniu. Agencja odpowiadała za kompleksową realizację wydarzenia.

Cechy szczególne:

 • Realizacja konferencji w 2 lokalizacjach - Wrocław i Toruń.
 • Sala plenarna i 3 sale warsztatowe.
 • Strefa produktowa.

Islandia nazywana krainą ognia i lodu zachwyca wodospadami, gejzerami, gorącymi źródłami i lodowcami. Jej mieszkańcy onieśmielają swoją bezgraniczną życzliwością i radością z życia. Jako wyspa osobliwości zawsze kusiła odkrywców, mistyków i amatorów przygód.
Ludzi żyją tam przez pół roku w ciemnościach, uwielbiają biegać nago, a z powodu elfów potrafią przełożyć prace na inny dzień. Jest jednym z najbogatszych krajów w Europie a sami Islandczycy są bardzo dumni ze swojego kraju.
Polacy są największą grupą imigrantów na Islandii.

Główne atrakcje wyjazdu:

 • Wizyty w magicznych miejscach, m.in. Landmannalaugar - niesamowite formy geologiczne, Zatoka Lodowcowa Jökulsárlón – plener wielu filmów czy charakterystyczna Czarna Plaża Reynisfjara.
 • Wjazd na lodowiec Langjökull pojazdami typu Monster Truck a na szczycie szaleństwo skuterami śnieżnymi.
 • Rejs w poszukiwaniu wielorybów czy tropienie dzikich koni w asyście doświadczonych przyrodników.
 • Kąpiel w Błękitnej Lagunie.
 • Polowanie na Zorzę Polarną.
 • Jakość islandzkiego jedzenia odkrywana w wyjątkowych restauracjach.
 • Nocna zabawa w Klubie B5.
 • Wysokiej klasy zakwaterowanie w boutique’owych hotelach bądź większych obiektach z infrastrukturą konferencyjną.

 INCENTIVE ISLANDIA

 

„Perla Oceanu Indyjskiego”, „Łza z policzka Indii”, „Rajska wyspa” – to tylko niektóre określenie Sri Lanki. Już Marco Polo nazwał ją najwspanialszą wyspą świata. Kraj zaskakuje egzotyką i różnorodnością. Mieszają się tu różne kultury, religie i języki. Zróżnicowany jest również krajobraz – od wysokich gór z plantacjami herbaty, do palmowych dżungli i przepięknych plaży. Sri lanka to również ideale miejsce na aktywny wypoczynek.

Główne atrakcje wyjazdu:

 • Śniadanie (w formie BBQ) na plaży w Negombo.
 • Wyprawa łodziami motorowymi (river safari) po rzece Madu Ganga.
 • Wizyta w wylęgarni żółwi (Turtle Hatchery).
 • Mecz krykieta zorganizowany specjalnie dla grupy.
 • Lekcje jogi o wschodzie słońca.
 • Wizyta w Sigiriya Rock Fortress.
 • Tuk Tuk Ride w miejscowości Galle.
 • Nauka łowienia ryb tradycyjnym sposobem (Stilt fishing).
 • Pobyt w sierocińcu dla słoni w Pinnawala oraz safari na słoniach.
 • Zwiedzanie plantacji herbaty z degustacją oraz plantacji przypraw z zajęciami team buildingowymi dla grupy.
 • Przejazd najpiękniejszą trasą kolejową na Sri Lance (Viceroy Special Train).
 • Wizyta w Kandy Temple.
 • Zakwaterowanie w hotelach 4* lub 5* przy plaży z bogatą infrastrukturą.
 • Codzienne bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy.

 INCENTIVE SRI LANKA

 

To już 4-ty raz kiedy prześwietlili Agencję POWER od „A do Z”, 4ty gdy Agencja POWER Event Incentive Conference Sport odbiera Ceryfikat Solidna Firma i PIERWSZY, kiedy Olga Krzemińska-Zasadzka managing director agencji była osobiście na gali by go odebrać. Do tej pory zawsze kolidowały je terminy z pracą.

W hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw mieliśmy przyjemność wesprzeć pod kątem organizacyjnym spółkę PSE – pomysłodawcę pierwszego w Europie kompleksowego warsztatu dotyczącego cyberbezpieczeństwa.

Zakres naszych prac obejmował :

 • motyw przewodni i produkcja szaty graficznej
 • zaaranżowanie przestrzeni w hotelowym Klubie Zazen podczas wieczornej imprezy networkingowej
 • projekt i produkcję scenografii w głównej Sali wykładowej
 • obsługę techniczną
 • selekcja i produkcja powitalnych zestawów upominkowych

Współpraca z takim Klientem to sama przyjemność.

Dawna stolica imperiów, łączącą dwa kontynenty Europę i Azję. Stambuł stanowi niezwykłą mozaikę kultur i tradycji, których ślady możemy zauważyć na każdym kroku. Dzisiejsze miasto nadal tętni życiem, zachwyca i inspiruje. Nowoczesne budynki wplecione są pomiędzy meczety, które pamiętają czasy sułtanów. Zapraszamy do zorganizowania wyjazdu weekendowego dla pracowników lub partnerów biznesowych.

Główne atrakcje wyjazdu:

 • Kolacja powitalna na dziedzińcu XIX wiecznego Çiçek Pasajı (Flower Passage).
 • Zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta.
 • Backstage Tour na Grand Bazaar, możliwość zorganizowania zajęć team-buildingowych.
 • Zajęcia kulinarne dla grupy.
 • Rejs z kolacją po Bosforze.
 • Impreza wieczorna w klubie nad Bosforem.
 • Zakwaterowanie w hotelach 4* lub 5*.
 • Codzienne bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy.

 CITY BREAK STAMBUŁ

Malta ma historię sięgającą tysięcy lat. Jest jednym z najmniejszych krajów świata, powierzchniowo mniejsza od Krakowa. Wyspa położona jedynie 100 kilometrów od Sycylii i 300 km od wybrzeży Afryki. Mnóstwo słońcem, ogrom zabytków, wspaniała przyroda i wyjątkowe plaże. Urodę Malty docenili reżyserzy z całego świata przenosząc tu plenery filmowe takich kinowych hitów jak Gladiator, Troja czy Hrabia Monte Christo. 
To wspaniały całoroczny kierunek turystyczny, mający sporo do zaoferowania przyjezdnym. Urokliwe położenie z ładnym krajobrazem to niewątpliwa zaleta Malty.

Główne atrakcje wyjazdu:

 • Największa plaża na Malcie nad zatoką Mellieħa Bay o długości około kilometra słynie z białego piasku oraz z płytkich wód.
 • Rejs katamaranem wzdłuż wybrzeża na wsypę Comino i Błękitna Grota.
 • Segway tour - Klify Dingli i najwyższe wniesienie Malty – Ta’ Dmejrek.
 • Jeep safari na Gozo.
 • Valletta nastrojowe barokowe miasto.
 • Zwiedzanie Mediny nocą.
 • Kolacja, MedievalFest -występy arktyczne (pokaz walk rycerskich + pokaz tańców średniowiecznych, połykacz mieczy), open bar.
 • Kurs tradycyjnego gotowania i degustacja wina.
 • After party w klubie Club Level 22. Wejście VIP.
 • Wysokiej klasy zakwaterowanie w hotelach boutique’owych dla kameralnych grup, po duże obiekty z infrastrukturą konferencyjną przeznaczone dla nawet kilkuset osób.

 INCENTIVE MALTA

 

Pod koniec listopada 2018 zorganizowaliśmy dla naszego klienta Essity Poland spotkanie z dystrybutorami w Zamku Kliczków koło Bolesławca.

W spotkaniu brało udział 150 osób z 3 krajów: Polski, Czech i Słowacji. W 3 - dniowym programie połączono część konferencyjno-szkoleniową z wieczorną imprezą urodzinową z okazji 50lecia marki klienta. Część szkoleniowa obejmowało m.in. warsztaty motywacyjne dla grupy, a całość wydarzenia była tłumaczona symultaniczne na 3 języki. Podczas wieczornej imprezy królowały lata 70 z tanecznymi rytmami do białego rana. Dodatkowo dzięki unikatowej lokalizacji została zorganizowana kolacja rycerska z pokazami walk rycerskimi i oprawą średniowiecznej uczty przez animatorów w strojach z epoki. Nie zabrakło oczywiście chwili czasu na relaks w hotelowym basenie oraz SPA.

Do komunikacji z uczestnikami przed, w trakcie i po wydarzeniu została wykorzystana specjalna aplikacja POWER PROFESSIONAL. Aplikacją została stworzona w języku polskim, jak i czeskim. O kolejnej udanej realizacji świadczą pozytywne opinie uczestników.

 

Gala Jubileuszowa 

Za nami gorący czas grudniowych imprez świątecznych. Między innymi ponownie mieliśmy przyjemność organizować Spotkanie Świąteczne dla pracowników PLL LOT, a także Mikołajki. Na parterze biurowca LOT zaaranżowaliśmy strefę warsztatową, cateringową, a także postawiliśmy scenę z ekranem LED. Nie zabrakło występów artystycznych, konkursów, a także wspólnego kolędowania i wielkiej fontanny czekolady.

19 grudnia zorganizowaliśmy Spotkanie Świąteczne dla pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa w przepięknych przestrzeniach Patio Domu Dochodowego przy Placu Trzech Krzyży.

Po części oficjalnej i życzeniach od Zarządu Spółki, wydarzenie uświetnił występ kwintetu smyczkowego, który zagrał najpiękniejsze polskie kolędy.

Przestrzenie patio idealnie nadają się do aranżacji świątecznej scenografii, a catering od restauracji „Ale Gloria” Magdy Gessler, dopełnił całości.

Jak zintegrować grupę 200 pracowników, jednocześnie przekazując im cenną wiedzę? Zdecydowaliśmy się na warsztaty z zakresu pierwszej pomocy. Zajęcia odbywały się w plenerze pod okiem aktywnych pracowników służb mundurowych (żołnierze, strażacy, lekarze, ratownicy medyczni). Uczestnicy zostali podzieleni na zespoły i na poszczególnych stacjach mierzyli się z realistycznymi pozoracjami wypadków i zdarzeń typowych dla specyfiki branży. Zadania były efektowne, wymagały współpracy, zdecydowania i dobrej komunikacji. Przygotowaliśmy m.in. płonący wrak, symulator dachowania, namiot z zadymieniem (wypadek we mgle), stację z wypadkiem motocyklowym i wypadek masowy. Podsumowaniem szkolenia było rozdanie certyfikatów. Uczestnicy przyjęli szkolenie bardzo pozytywnie i ocenili je jako ciekawe i przydatne zarazem.

Druga część dnia przeznaczona była na relaks i wykorzystanie atrakcji hotelowych. Uczestnicy eventu przygotowywali się także do uroczystej kolacji.

Galę wieczorną poprowadził Conrado Moreno. Jego wdzięk, elegancja i spontaniczność nadały wydarzeniu rangi, przy zachowaniu swobodnej atmosfery.

Celem uroczystości było podsumowanie roku pełnego sukcesów oraz wręczenie nagród w sześciu kategoriach. Na potrzebę eventu przygotowaliśmy dedykowaną prezentację multimedialną. Zdjęcia wyróżnionych pracowników zostały wyeksponowane na ekranie diodowym, a każdą kategorię poprzedzał zabawny fragment filmu komediowego. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy mieli do dyspozycji stoły do Whisky&Wine Casino, fotobudkę wykonującą zdjęcia bardzo wysokiej jakości, zaopatrzoną w efektowne gadżety oraz oczywiście dyskotekę, która zakończyła się dopiero nad ranem.

Andaluzja to region słynący z największej ilości dni słonecznych w Hiszpanii, kolebka Flamenco oraz jedyny region produkujący wino Sherry, nie sposób zatem oprzeć się jego urokom.

Główne atrakcje wyjazdu:

 • Wizyta w dwóch najsłynniejszych winiarniach w regionie wraz z degustacją wina Sherry i Brandy.
 • Taneczne show w wykonaniu koni Andaluzyjskiej krwi.
 • Andaluzyjskie warsztaty kulinarne.
 • Wizyta na farmie byków z możliwością zorganizowania pokazu walki byków.
 • Zwiedzanie Kadyksu i Jerrez de la Frontera.
 • Rejs katamaranem i Jeep Safari po Narodowym Parku de Donana.
 • Kolacja w lokalnym barze zwanym Tabanco z pokazem flamenco.
 • Wyjątkowe hotele i restauracje.
 • Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście.

 

 

Strona 1 z 10

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd