Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Wyjazdy motywacyjne – kierunek: motywacja Wyjazdy motywacyjne – kierunek: motywacja

Imprezy motywacyjne dla firm - Warszawa, Mazowieckie

Imprezy motywacyjne stały się jednym z najpopularniejszych narzędzi pobudzania pracowników i partnerów biznesowych do działania. Z badań wynika, że dobrze zorganizowany wyjazd motywacyjny może zwrócić się nawet do 112,5 % (Incentive Research Foundation). Aby tak się stało, należy jednak zaplanować cel wycieczki – nie tylko w jakie miejsce zabierzemy współpracowników, ale też jakie realne korzyści dla firmy ma przynieść podróż po tym jak wszyscy już wrócą do pracy.

Imprezy motywacyjne – organizowane jako nagroda dla pracowników, partnerów biznesowych lub klientów – na stałe wpisały się do puli narzędzi marketingowych, które na celu mają wsparcie relacji z firmą, poprawienie stosunków międzyludzkich, rozwinięcie motywacji, czyli zmobilizowanie kadry pracowniczej do wydajniejszej pracy i zwiększenie jej lojalności względem firmy. W dużych firmach wyjazdy motywacyjne nie należą dziś do rzadkości – wręcz przeciwnie, większość międzynarodowych przedsiębiorstw traktuje je jako stały element budżetu. Dane potwierdzające skuteczność tego typu wyjazdów sprawiają, że coraz częściej po narzędzie to sięgają również przedsiębiorcy z sektora MŚP.

Badania jednoznacznie potwierdzają, że podróże motywacyjne mają dużą siłę oddziaływania na pracowników – są realną przyjemnością, rozrywką, podnoszą prestiż pracowników w środowisku pracy, ale również w środowisku pozazawodowym. Dla samych uczestników wyjazdów motywacyjnych ważne są nie tylko walory turystyczne miejsca, do którego się udadzą, ale i inne cechy – duże znaczenie ma jego wizerunek i prestiż, również infrastruktura turystyczna, pomysł na wyjazd, organizacja na miejscu – usługi transportowe, hotelarskie, gastronomiczne i atrakcje kulturalno-rozrywkowe.

Profesjonalny organizator wyjazdów motywacyjnych wie, że każda impreza motywacyjna w praktyce powinna być nastawiona na osiągnięcie konkretnego celu – powinien czemuś służyć. Celem może być polepszenie komunikacji w zespole oraz między pracownikami a kadrą kierowniczą, wzbudzenie entuzjazmu i chęci do wydajniejszej pracy, wzmocnienie lojalności wobec firmy.

Jakie są korzyści wyjazdów motywacyjnych:
– wzmacniają więź z macierzystą organizacją, firmą lub instytucją,
– motywują do podjęcia kolejnych, ambitnych działań,
– wzbudzają zapał do rozwiązywania problemów,
– wpływają na wzmocnienie kultury organizacyjnej,
– integrują zespół,
– uodparniają na działanie konkurencji.

Profesjonalne firmy organizujące imprezy motywacyjne to firmy, dla których liczy się nie tylko sama organizacyjna część wyjazdu. Przede wszystkim są one w stanie zrozumieć zasadniczy cel wyjazdu i tak ułożyć jego plan, by wspierał realizację nadrzędnego celu. Profesjonalny organizator wyjazdów incentive travel potrafi realizować te cele w sposób skuteczny.

Badacze branży przemysłu spotkań twierdzą, że w najbliższych latach turystyka motywacyjna będzie się nadal rozwijać, ponieważ skutecznie zorganizowane wyjazdy motywacyjne są coraz częściej traktowane jako rzeczywiste i atrakcyjne narzędzie marketingowe, a także skuteczny instrument zarządzania.

 

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!