Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Agencja Power w KAE Agencja Power w KAE

POWER W KLUBIE AGENCJI EVENTOWYCH /KAE/

Od marca 2020 roku Agencja Power współpracowała z KAE i SAR w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń oraz przy inicjatywie #TUgether. Dziś, dzięki tej współpracy, a także wielu wspólnym doświadczeniom wstąpiła w szeregi obu organizacji. 

W Klubie Agencji Eventowych Agencja Power będzie reprezentowana przez Piotra Zasadzkiego oraz Olgę Krzemińską-Zasadzką.

„Zostać członkiem tak elitarnego grona to dla nas zarówno wyjątkowa chwila jak i ogromny zaszczyt. W tych wymagających czasach możliwość komunikacji i wymiany doświadczeń pomiędzy agencjami jest niezbędnym filarem funkcjonowania całej branży. Wierzę, że dzięki wzajemnej współpracy będzie nam wszystkim lżej i pewniej będziemy poruszać się w meandrach codzienności.” – powiedział Piotr Zasadzki, COO Agencji POWER.

„Wierzę w moc tworzenia razem, budowania rynku jako branża. Wierzę, że wzajemne doświadczenia prowadzą do wspólnych działań i profesjonalizacji rynku. Miło dołączyć do KAE i SAR i być wśród największych na rynku agencji eventowych. Jestem przekonana, że będzie to dla nas wyjątkowe doświadczenie”. – skomentowała Olga Krzemińska Zasadzka CEO Agencji POWER.


Agencja Power to zespół profesjonalistów, którzy od roku 1997 stopniowo zdobywają rynek marketingu eventowego. Entuzjaści sportu, aktywnego trybu życia i podróży, z pasją i dynamiką podchodzą do każdego eventu. Organizują wyjątkowe wyjazdy typu incentive, wydarzenia sportowe, a także największe szkolenia, gale i konferencje w Polsce. Połączenie miłości do sportu i rywalizacji, z innowacyjnymi i dynamicznymi metodami zarządzania oraz doświadczeniem przekłada się na eventy w najlepszym wydaniu.
Według Agencji dobrze zorganizowane wydarzenie zgodne jest z długofalową strategią marketingową klienta. Eventy organizowane przez Agencję Power to połączenie emocji, najnowszych technologii i wspaniałej organizacji. Współpraca z Agencją to oparta na wzajemnym szacunku i sympatii przygoda, której zwieńczeniem jest sukces pod postacią świetnie zorganizowanego i skutecznego eventu.
Agencja była wielokrotnie nagradzana certyfikatami Solidna Firma, Firma Roku i Polish Product. Zdobyła nagrodę PROCON Awards, Tygrysy Biznesu, Gepard Biznesu, medal Meeting Planner, MP Power Awards w kategorii Teambuilding/Outdoor. Power jest członkiem/założycielem Stowarzyszenia Branży Eventowej, członkiem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz międzynarodowej organizacji Society for Incentive Travel Excellence /site/. Agencja POWER posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki województwa mazowieckiego o numerze 1279.

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

DMC Firewall is a Joomla Security extension!