Power nagrody i wyróżnienia

Zwyciezca kategorii: Usługi Kreatywne

Certyfikat Solidna Firma

Nagroda MP Power Awards – portalu Meeting Planner w kategorii Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Rodzinna

Certyfikat Firma z zasadami

 

Platynowy Certyfikat Polish Product oraz Firma Roku

Nagroda Polskiego Internetu w kategorii "Rozrywka i Rekreacja"

Medal Meeting Planner w kategorii Wydarzenie / Usługa Roku

20 years of POWER! 20 years of POWER!

20 years of POWER!

Już 20 lat z POWER-em na rynku!

POWER to agencja, która z roku na rok, nieprzerwanie od 1997 r., zwiększa swoje udziały w polskim rynku. Agencja założona przez grupę pasjonatów przygody i sportu dziś, po 20-latach działalności, jest niezaprzeczalnym liderem polskiej branży MICE.

20 lat temu w 1997 roku w ostatni tydzień marca zaczęły się nasze pierwsze wyjazdy narciarskie do Val Thorens. Przez ten czas wiele się nauczyliśmy, niejedno zmieniliśmy, stabilnie się rozwijaliśmy.
Jedno się nie zmieniło – siła i moc – nasz POWER – zawsze był w nas, jest i będzie. By się rozwijać, iść zgodnie z naszymi przekonaniami, zasadami i doświadczeniem i przekazywać to co najlepsze naszym Klientom, pracownikom i przyjaciołom.

20 lat dynamicznego rozwoju, pasji i zaangażowania zaowocowały pozycją jednego z najsilniejszych graczy na rynku eventów i incentive w Polsce. Dziś agencja obsługuje największe obecne na polskim rynku marki, organizując wyjazdy incentive, konferencje, uroczyste gale i bankiety oraz wydarzenia o charakterze sportowym.

Założycielką agencji jest Olga-Krzemińska Zasadzka, była wicemistrzyni Polski w squash-u, obecnie managing director agencji POWER, PowerSport i DMC Poland, wiceprezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel oraz Society for Incentive Travel Excellence. Pasja do sportu i wyzwań przekładają się na to, że doskonale odnajduje się w jednej z pięciu najbardziej stresujących branż na świecie, z pasją i charyzmą podchodząc nawet do najtrudniejszych wyzwań.

Razem ze swoim mężem, Piotrem Zasadzkim, który w agencji pełni rolę Event & Incentive Directora, udowadniają, że ciężką pracą można przenosić góry. Piotr zajmuje się strategicznym wsparciem zespołu oraz ciągłą pracą nad atrakcyjnością naszej oferty, sprawiając, że z roku na rok agencja osiąga coraz lepsze wyniki.

W 2016 r. Olga Krzemińska-Zasadzka reprezentowała Polskę, zasiadając w jury prestiżowego międzynarodowego konkursu branży eventowej Eventex Awards. W 2016 r. agencja ponownie otrzymała wyróżnienie „Solidna Firma”. Jest również posiadaczką takich wyróżnień jak Platynowy Certyfikat Polish Product oraz Firma Roku, nagrody MP Power czy Certyfikat „Wiarygodna Firma”.

Agencja POWER organizuje średnio 150 wydarzeń rocznie. Są to eventy rozrywkowe, kulturalne, sportowe, przygodowe i wyjazdowe. W ofercie można znaleźć wydarzenia o charakterze integracyjnym, motywacyjnym, szkoleniowym i wizerunkowym. Od początku działalności POWER realizuje i wspiera projekty o charakterze sportowym i rekreacyjnym, organizując niezapomniane wyjazdy narciarskie, żeglarskie, kite-surfingowe czy off-road-owe.

Zespół tworzą entuzjaści aktywności w każdym wydaniu – od narciarstwa i snowboardu, przez squash, hokej, nurkowanie, windsurfing i kite-surfing, po off-road. Entuzjaści sportu, aktywnego trybu życia i doświadczeni organizatorzy, którzy do każdego eventu podchodzą z pasją i kreatywnością a z agencją POWER związani są od wielu lat.

www.agencjapower.pl

www.powersport.pl 

www.dmcwarsawpoland.com

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
+48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.agencjapower.pl

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!