Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Problems loading language from path: /home/wimar/ftp/agencjapower.pl/components/com_dropbox/

Firma eventowa, czyli ludzie, którzy wiedzą jak obrócić dobrą zabawę w sukces

Chcesz zorganizować event w Warszawie, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Chcesz zorganizować event w Warszawie, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Agencja eventowa zlokalizowana w Warszawie przychodzi Ci na pomoc! Wiemy, jak organizować profesjonalne event, które będą zarówno dobrą zabawą, jak i sukcesem dla Twojej firmy. Dowiedz się więcej!

Czym zajmuje się nasza agencja eventowa?

Nasza agencja eventowa to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów znających bardzo dobrze branżę, w której pracujemy. Mamy świadomość tego, że dobrze zorganizowany event to brama do rozwoju, zawierania nowych kontaktów biznesowych i reklamę. Oprócz tego jest to sposób na integrację pracowników i reklamę wśród społeczeństwa.

Branża eventów rozwija się dziś jednak przede wszystkim, dzięki swojej kreatywności – dostosowując się coraz lepiej do coraz większych wymagań rynku. Na co dzień prześcigamy się w pomysłach, ale to sprawia, że jednocześnie nasze pomysły są coraz ciekawsze. To trudne, ale twórcze środowisko.

Mimo tego, że ostatnie lata były latami wielu tąpnięć, wielu małych trzęsień ziemi i zaciskania pasa w branży eventowej – wyspecjalizowanie firm eventowych jest coraz większe. Firmy stają się coraz bardziej profesjonalne, a przynajmniej wykształciła się ścisła czołówka najlepszych. Aby móc realizować eventy na najwyższym poziomie zespół agencji musi jednak mieć adekwatne doświadczenie, którego nam nie brakuje.

Agencja eventowa - dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Nasza firma eventowa trzyma za kulisami sztab specjalistów dbających o każdy najdrobniejszy szczegół. Według branżowych raportów, właśnie ten ludzki element coraz częściej decyduje o wyborze agencji przez Klienta. Bo w dobrej zabawie wcale nie liczy się tylko to, aby dobrze się bawić. Firmy eventowe w Warszawie, które chcą zaistnieć na tak trudnym rynku muszą przede wszystkim realizować strategiczne cele wizerunkowe Klientów, a do tego właśnie potrzebny jest zespół profesjonalistów. Udane eventy w Warszawie są przede wszystkim kluczowym zabiegiem wizerunkowym i coraz częściej stają się nieodłącznym elementem strategii marketingowej dużych firm. Jednocześnie oczekiwania firm w stosunku do rezultatów, jakie wydarzenie ma przynieść są coraz wyższe. Dobra firma eventowa to taka, która nigdy nie zapomina o tym, że event musi się zwrócić – w postaci liczby publikacji w mediach, frekwencji itp.

Gwarancja jakości i profesjonalizmu przy rozbudowanej ofercie

Firma eventowa, która rozbudowała swoją ofertę – wyspecjalizowała się w przygotowaniu targów, konferencji, imprez wewnętrznych i zewnętrznych, a także bankietów i koncertów – tym samym oferuje jak największy zakres usług, na wysokim poziomie, ma szansę na przebicie się wśród dużej konkurencji.

Specjalizacja nie polega jednak tylko na samych obietnicach – zespół eventy Warszawa musi faktycznie mieć świetne i różnorodne doświadczenie, które zadowoli wszystkich Klientów. Poziom eventów jest zawsze adekwatny do doświadczenia zespołu. Nasza kadra pracownicza posiada wszystko, co niezbędne do organizacji niezapomnianych i efektownych wydarzeń.

Nasi Klienci otwarcie mówią o tym, że firma eventowa, której zlecą działania powinna nie tylko potrafić wycisnąć z budżetu maksimum. Coraz częściej przy wyborze agencji decydujące znaczenie ma sam pomysł na event oraz doświadczenie zespołu planującego event i obsługującego go - na rynku liczy się jakość i doświadczenie, a nie cena.

To sprawia, że wspólnie się rozwijamy. Dziś dobra polska firma eventowa pod względem sposobu działania i jakości obsługi niewiele rożni się od agencji z Berlina, Paryża czy Nowego Jorku. Polska firma eventowa nie ma się dziś czego wstydzić – skala wydarzeń, jakimi zarządza i jakie tworzy, coraz częściej reprezentują światowy poziom - tak samo profesjonalizm ludzi, którzy za nimi stoją.

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd