Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Warszawa - ciekawe miejsce na event Warszawa - ciekawe miejsce na event

Warszawa da się lubić – pomysły na imprezy firmowe na terenie Warszawy

Udany wyjazd integracyjny nie musi oznaczać wyjazdu w weekend, setki kilometrów od siedziby firmy. Coraz częściej organizujemy spotkania firmowe w tygodniu, w niedalekiej okolicy. Pracujecie w Warszawie? To miasto daje ogromne możliwości zabawy i miłego spędzenia czasu nie tylko osobom, które nigdy wcześniej tu nie były, ale także tym, którzy mieszkają i pracują tu na co dzień.

Chcesz pokazać miasto swoim współpracownikom, którzy na co dzień pracują w innych miastach czy zagranicą? Zaproś ich do Warszawy. W końcu to genialne miejsce, które posiada swoją niepowtarzalną historię. Wspólnie z agencją eventową przygotuj grę miejską - Warszawa w klimacie PRL, przedwojenna, legendy miejskie… W zależności od możliwości w czasie waszej firmowej integracji wykorzystajcie, np. zabytkowy tramwaj miejski, dorożki, rowery czy kajaki. Warszawa wygląda świetnie z każdej perspektywy. Zabierz gości do najważniejszych miejsc w mieście, pokaż im lokalizacje, o których nie przeczytają w przewodnikach, zabierz ich do tradycyjnych polskich restauracji. Wspólnie przygotujcie waszą firmową kolację opierając się na tradycyjnej polskiej kuchni. Pozwól im w czasie eventu poczuć klimat Warszawy.

- Z roku na rok przybywa nam eventów firmowych, które dzieją się na terenie Warszawy i w jej bliskiej okolicy – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka, Managing Director w Agencji Power. – Każdego roku organizujemy tu kilkadziesiąt gier miejskich, offroadów, spotkań integracyjnych czy gier terenowych. Pomysłowość naszych event managerów i klientów nie zna granic.

Zdawać by się mogło, że Warszawa, nie ma przed Wami tajemnic. A ilu z Was pływało kajakiem czy statkiem po Wiśle? Ilu wzniosło się balonem ponad miasto? Ilu miało okazję spoglądać na miasto z tarasu PKiN? Chcesz ubarwić event firmowy dołącz do niego elementy niestandardowe, np. kolację w rekinarium, offroad, tyrolkę w środku miasta, zwiedzanie podziemi. Warszawa ma niesamowicie wiele obliczy, które w codziennym pośpiechu umykają naszej uwadze.

- Każdego roku na terenie Warszawy pojawiają się nowe, ciekawe miejsca na event, czy atrakcje, z których warto skorzystać – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka, z Agencji Power. – Warto przy realizacji spotkania firmowego skorzystać ze wsparcia agencji eventowej, oni na bieżąco śledzą wszystkie eventowe nowinki, które chętnie proponują swoim klientom.

 
Impreza firmowa Warszawa

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

DMC Firewall is a Joomla Security extension!