Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

MeetingPlanner.pl MeetingPlanner.pl

Podsumowanie roku 2015 dla MeetingPlanner.pl

Dla MeetingPlanner.pl rok 2015 podsumowała: Olga Krzemińska-Zasadzka, Managing Director Agencja POWER, V-ce Prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Wydarzenie roku

Ola Krzemińska2016

Jeśli chodzi o branżowe wydarzenia roku chciałabym wyróżnić dwa dynamicznie rozwijające się wydarzenia: Meetings Week oraz Event Biznes. Oba wydarzenia, mimo iż odbywają się zaledwie od kilku lat, już teraz odgrywają w branży ogromną rolę, są nie tylko źródłem wiedzy i inspiracji, ale przede wszystkim pokazują jak ogromny potencjał drzemie w eventach, jak ważnym i skutecznym są one narzędziem. Obserwując w jaki sposób rozwija się rynek eventów w naszym kraju, bardzo cieszę się, że posiadamy coraz więcej obiektów koncertowych i sportowych, dzięki którym coraz częściej odwiedzają nas międzynarodowe gwiazdy, a my jesteśmy świadkami coraz większej ilości wydarzeń koncertowych czy sportowych na światową skalę.

Rozczarowanie

Z wielkim niepokojem obserwujemy obecną sytuację w Europie: zamachy terrorystyczne, napływ uchodźców, a także zmiany polityczne w Polsce i konsekwencje, które wiążą się z tymi zmianami dla nas, nie tylko jako przedsiębiorców, ale przede wszystkim organizatorów. Lista bezpiecznych dla klientów destynacji stale ulega zmniejszeniu, co ogranicza wachlarz naszych możliwości, a także klientów, którzy decydują się na tego typu wyjazdy. W mijającym roku rozczarowały mnie także afery korupcyjne, które rozgrywały się wokół naszej branży, a także upadki kolejnych firm. Co prawda, po czasie, wiele firm, które zostały zamieszane w te wydarzenia, zostało oczyszczonych z zarzutów, jednak podejście mediów bardzo wpłynęło na ich funkcjonowanie. Cieszy mnie natomiast fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom, wiele firm zwróciło uwagę na ten temat, a to skłoniło je do stosowania w większym stopniu dobrych praktyk w biznesie.

Trend

Tegoroczne eventy obfitowały w niezwykłe „show” scalające w kilkuminutowych pokazach takie elementy jak animacje 3d, mapping, choreografie taneczne okraszone nierzadko muzyką na żywo. W świat eventów wkraczają coraz bardziej zaawansowane technologie, które pozwalają na zabawę łączącą animacje, muzykę, światło i taniec. Obecnie w realizacjach eventowych ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia i oczywiście … budżety.

Mój biznes

Agencja POWER w 2015 roku zwiększyła swój obrót o 50% w stosunku do roku poprzedniego. Po analizie rocznej okazało się, iż pomimo tak znaczącego wzrostu obrotu, zrealizowaliśmy mniejszą ilość wydarzeń niż w latach ubiegłych. Zależność ta pokazuje, że dla naszych klientów, coraz częściej ważniejsza okazuje się jakość, nie ilość organizowanych wydarzeń. Od kilku lat aktywnie rozwijamy 4 główne filary działalności: Event, Incentive, Conference i Sport. Coraz częściej w zakres usług Agencji wchodzą zintegrowane działania marketingowe, obsługa targów oraz realizacja kampanii w mediach. W 2015 roku firma POWER dołączyła do polskiego Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel /SOIT/, a także do międzynarodowego stowarzyszenia Site, skupiającego ok. 2 tyś firm.

żródło: http://www.meetingplanner.pl/

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!