Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Gala Osobowość Roku Mice Poland 2014 Gala Osobowość Roku Mice Poland 2014

34 firmy /244 osoby/ brały udział w przygotowywaniu gali „Osobowość roku 2014” Mice Poland. Agencja Power czuwała nad organizacją gali

Gala Osobowość Roku 2014 odbyła się 30 stycznia w podwarszawskiej hali Transcolor. Motywem przewodnim wydarzenia był rajski ogród. Za organizację eventu odpowiadała po raz czwarty agencja Power.

Zwycięzcami konkursu zostali: w kategorii Zleceniodawca - Agnieszka Majkowska, dyrektor ds. rozwoju i wsparcia sprzedaży, Prudential Polska; w kategorii Organizator - Marta Dunin-Michałowska, prezes Mea Group; w kategorii Menadżer Obiektu - Żaneta Berus, prezes Expo XXI Warszawa; w kategorii Podwykonawca - Adam Zagajewski, prezes Triangoo.
Laureaci zostali wybrani przez Kapitułę konkursu spośród dziesięciorga nominowanych w każdej kategorii. Nominacje zostały wyłonione na podstawie głosowania czytelników MICE Poland. 
W czasie uroczystości ogłoszono także „Odkrycie Roku MPI Poland”. Laureatką plebiscytu została Kinga Soćko z Poland Convention Bureau.

Organizacja tegorocznej gali to wkład 34 firm, będących partnerami wydarzenia. 115 metrowa scena budowana była przez 48 godzin. Galę prowadził Conrado Moreno, a wydarzenie uświetniły występy grupy taneczno - akrobatycznej ATELIE oraz dwóch zespołów coverowych: zespołu "The Customs" oraz zespołu "Flower Power". Galę obsługiwało 60 kelnerów, 6 barmanów, 18 hostess, hostów i fordanserek.
Skoro jesteśmy już przy liczbach…   całe przedsięwzięcie, to także: 6 projektorów, 85 metrowego ekranu, 18 m2 diody,  100 listew ledowych, 70 głów, 25 kilo watów światła żarowego, 200 kilo watów prądu, 150 metrów bieżących kratownicy, kilometrów kabli, w transporcie zajmujących prawie 100m3.To także 1500 jabłek opatrzonych logotypem gali.

Partnerzy Sponsorzy - Gali Osobowość Roku 2014 Mice Poland

Agencja spinająca wszystkich podwykonawców, a także odpowiedzialna na wszystkie animacje: Agencja POWER – Event Incentive Conference Sport http://www.agencjapower.pl
Miejsce: Transcolor http://www.transcolor.pl
Scenografia: Triangoo http://www.triangoo.com
Nagłośnienie, oświetlenie: Eventroom http://eventroom.pl
Wizja: Brill AV Media http://www.brillavmedia.pl
Catering: Belvedere http://www.belvedere.com.pl/pl
Meble: Rent Design http://www.rentdesign.pl
Hostessy: Agencja Individual http://www.individual.pl
Fordancerki, fordancerzy: Event Dance and Party: http://www.eventdance.pl
Przystrojenie stolików, recepcji, stołów: G-Fiore: http://www.g-fiore.pl
Cydr: Kompania Piwowarska: http://www.kp.pl
Podesty sceniczne: Easy Log: http://www.easylog.pl
DJ Marcel – Lider zespołu Banda Łysego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa taneczno-akrobatyczna Atelie http://www.ateliegrupa.pl
Konferansjer: Conrado Moreno: http://www.conradomoreno.pl
Kris Kubis wraz z zespołem The Customs: http://kriskubis.pl/zespol-eventowy-the-customs
CBImpresariat  - Zespół Flower Power: http://cbimpresariat.pl
Film z obrad kapituły: Mumin’s Int. http://www.mumins.pl/portfolio/filmy
Obsługa live wydarzenia: Multicam Vision: http://multicamvision.pl
Namiot dla cateringu, Namiot palarnia, parkiet: Rajt: http://www.rajt.pl
Jabłka z logo: Jabłka z napisami http://www.jablkaznapisami.pl
Drzewka: Firma Handlowa BOMM http://www.bomm.pl
Wypożyczalnia sprzętu: GastroMagic http://www.wypozyczalnia.waw.pl
Energii dodawał: Redbull  http://www.redbull.com/pl/pl
Obsługa foto: Studio69 http://www.studio69.com.pl
Alpiniści: Empressa http://www.empressa.com.pl

Gościnnie: plan serialu Prawo Agaty: http://prawoagaty.tvn.pl

Partnerzy loterii wizytówkowej:
Manor House: https://www.manorhouse.pl
Quatar AirWays: http://www.qatarairways.com/pl/pl
FlySpot:  http://www.flyspot.com
Rejs Club: http://www.rejsclub.pl
Mumin’s Int. Mumin’s Int. http://www.mumins.pl/portfolio/filmy
Mice Poland: http://www.micepoland.com.pl
Agencja POWER: http://www.agencjapower.pl

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
+48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.agencjapower.pl

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!