Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Nasz zespół

to moc, siła, energia i nieograniczone możliwości...

Problems loading language from path: /home/wimar/ftp/agencjapower.pl/components/com_dropbox/

POWER TO LUDZIE

POWER to moc, siła energia i nieograniczone możliwości.
Ale przede wszystkim POWER to ludzie, którzy tworzą i realizują dla Was te wszystkie wspaniałe rzeczy.

Jedną z głównych zalet Agencji Power jest dobór do pracy odpowiednich osób, które od lat realizują pomysły imprez firmowych i wyjazdów motywacyjnych. Nasza firma to połączenie wielu charakterów, doświadczenia przy tworzeniu i realizowaniu eventów oraz wyjazdów z kreatywnością i otwartością na ludzi. Zaangażowanie, pasja i wytrwałość to cechy, które cenimy najbardziej, bo inspirują innych do stawiania jeszcze odważniejszych kroków na drodze do sukcesu.

Olga
OlgaPrezes POWER

Olga Krzemińska-Zasadzka

Prezes POWER

Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO i managing director Agencja Power, Prezes Zarządu SOIT, członek - założyciel SBE, wieloletni członek Zarządu SBE /2010-2017/, SKKP, a także site.

Członek zespołu ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML, brała udział w pracach grup „Incentive”, była inicjatorką dołączenia SBE do projektu „Dobry Przetarg”.

Twórca Kodeksu Dobrych Praktyk SBE, działała w Komisji Etyki w SOIT oraz Komisji Etyki SBE, Radzie Programowej konferencji Event Biznes. Współtwórca akcji charytatywnej Elfy SBE. Zasiadała w kapitule międzynarodowego konkursu Eventex Awards.
W konkursie Eventex Awards została wybrana także do 100 najbardziej wpływowych ludzi branży eventowej w Europie. Kongres Magazine także wyróżnił ją w tej kategorii /Top meetings Agencies/ – osób najbardziej wpływowych w branży w Europie.

Jest wśród 100 najbardziej wpływowych w Polskiej Turystyce wg jury portalu i magazynu „Wasza Turystyka”. Otrzymała MP Power w kategorii Team-building, 2 razy była nominowana w kategorii „incentive”.

Autorka licznych publikacji m. in. dla magazynów: OOH Event, Tygrysy Biznesu, blog THINK MICE, MICE Poland, Ooh Magazine, Nowy Marketing i wielu innych. Od początku istnienia na rynku pomaga tworzyć „event katalog”.

Występowała w roli prelegenta na wielu konferencjach gospodarczych i branżowych /MICE/ mi.in: Europejski Kongres Przedsiębiorczości, konferencji Event-Mix, konferencji Meetings Wek Poland, konferencji Event Biznes, w panelach dyskusyjnych MeetingPlanner.

Entuzjastka sportu, podróży i aktywności w każdym wydaniu: od narciarstwa i snowboardu, poprzez nurkowanie, windsurfing i kitesurfing, na off-roadzie i squashu kończąc / była 2gą rakietą Polski w squash-u przez 3 lata, wraz z drużyną zdobyła srebro w Drużynowych Mistrzostwach Europy w 2006 roku, w 2018 roku 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Masters.

Razem z zespołem pasjonatów i profesjonalistów organizuje wydarzenia eventowe, wyjazdy typu incentive travel, szkolenia, imprezy sportowe, prestiżowe gale, konferencje i kongresy na terenie całej Polski i po za granicami kraju

 
Magda
MagdaManaging Director

Magdalena Jendyk

Managing Director

Gdyby tylko klonowanie ludzi było legalne... Z pewnością jedną z pierwszych kandydatek do sklonowania byłaby Magda! Nie sposób jej nie lubić (czy nawet nie kochać). I to wcale nie dlatego, że rzuca uroki, ale dlatego że jej osobisty czar i ujmujący sposób bycia powodują, że chciałoby się ją pomnożyć co najmniej 6 razy.

Magda pozostaje wierna Agencji Power od samego początku jej istnienia, czyli od wyjazdów narciarskich w 1997 roku. Kilka lat temu zajmowała się prowadzeniem stron www oraz kampanii w sieciach społecznościowych, a obecnie jest odpowiedzialna za rozwój działu kart sportowych OK System oraz koordynację eventów dla Hoteli i Agencji.

Jest dla wszystkich przykładem pracowitości i sumienności, ale ma jedną słabość... Portugalię, którą pragnie poczuć całym sercem: poznać jej magiczne wąskie i strome uliczki, gdzie powstało fado i malownicze plaże z ukrytymi zatoczkami. Podróże małe i duże są dla nią największą pasją i siłą napędową. Jeśli więc w danym momencie nie pracuje to jest wielce prawdopodobne, że wyjechała poznawać świat.

 
Weronika
WeronikaEvent Director

Weronika Michalak

Event Director

Na studia, z rodzinnego Torunia, wyemigrowała do krainy pyr i koziołków. Na stałe osiedlając się jednak w stolicy. Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji… z naciskiem na rekreację. Od 2017 roku w branży spotkań i wydarzeń /eventowej/ i wyjazdów motywacyjnych /incentive travel/.

Chętnie tworzy wyjazdy typu city break i wydarzenia w niestandardowych polskich przestrzeniach. Uwielbia odkrywać miejsca, które mają mało wspólnego z człowiekiem, a więcej z naturą i relaksem. Dlatego, jak tylko ma wolną chwilę ucieka przed korkami i dużym stężeniem smogu.

Zakochana w tatuażach, podróżach „na własną rękę” oraz swojej pracy. Uważa, że dobre jedzenie może uszczęśliwić człowieka (w kuchni daleko jej co prawda do Magdy Gessler – ale się stara)!

 
Piotr
PiotrSenior Event Manager

Piotr Samulski

Senior Event Manager

Jak sam twierdzi w podróży jest ot samego urodzenia. Dorastał w małej miejscowości na granicy z ówczesnym DDR, co już świadczy, że poznał świat jeszcze bez telefonów komórkowych, dzięki czemu nauczył się słuchać i rozmawiać z ludźmi. Od dwóch dekad w Warszawie i prawie tyle samo w branży eventowej. W swojej karierze pracował dla bliżej nieokreślonej i zadowolonej liczby klientów. Bliżej mu do kreacji ale zna doskonale możliwości trytytki i gafry. Czyż nie na tym jest zbudowany świat.

W życiu prywatnym stara się realizować na różnych płaszczyznach, gdyż jak sami mówi ludzie z pasją mogą sprawić, ze niemożliwe stanie się możliwe. Sam tego pewnie nie wymyślił ale podpisuje się pod tym obiema rękoma, które jeśli nie zajęte pracą trzyma na kierownicy swojego olbrzymiego Harleya.

 
Jagoda
JagodaIncentive Director

Jagoda Majkowska

Incentive Director

Kiedy mówi, że pracuje w „incentivach” od 10 lat nikt jej nie wierzy. Ale tak jest naprawdę. Programy przygotowywane przez Jagodę są dowodem na to, że incentive to nie program, ale historie opowiedziane miejscami, ludźmi i emocjami. Jagoda wierzy, że tak jak za czasów braci Grimm – baśnie są opowieściami dla dorosłych i wyszukuje takie perełki w każdym miejscu na Świecie (i w Polsce), do którego zabiera uczestników wyjazdów. A jak ich nie znajdzie – to wymyśli.

Ta „opolska dzioucha” (z urodzenia) jest wulkanem pomysłów, tytanem pracy i ma delikatnego bzika na punkcie logistyki.

Miłością od pierwszego wejrzenia obdarzyła RPA, ale niezmiennie gorącym uczuciem darzy Karkonosze.

Jest głodna świata, ale jej ucieczką od codzienności jest działka i balkon, który rok rocznie zamienia z pasją w mini-ogród botaniczny.

 
Anna
AnnaIncentive Project Manager

Anna Maria tyburska

Incentive Project Manager

Absolwentka Prawa Europejskiego na UAMie. Ze studiów pozostała jej pasja do polityki zagranicznej i niechętna umiejętność wczytywania się w zapisy umowne. Fanka futbolu i amatorka snowboardu. Pochodzi znad morza, więc w razie wyboru „morze, czy góry?”, cóż nie ma dylematu (chyba, że w górach jest śnieg 😊).

Z Chin przywiozła słabość do ostrego jedzenia, z Nowej Zelandii miłość do rugby, z Tanzanii nie przywiozła likaon, więc wraca tam często by złapać go w obiektyw. W podróżach lubi adrenalinę, dobre jedzenie i ciekawych ludzi, więc na tych filarach buduje swoje programy.

 
Rafał
RafałCreative Manager

Rafał Pijor

Creative Manager

Jego doświadczenie sięga czasów totalnie przedpotopowych, bo zaczynał od organizowania alternatywnych, amatorskich koncertów na salach gimnastycznych częstochowskich szkół średnich ;)

A bardziej serio - ma doświadczenie zarówno produkcyjne, jak i kreacyjne, jednak zdecydowanie woli to drugie. W branży eventowej funkcjonuje od 2009 roku.

Lubi dalekie podróże, które pozwalają mu na realny reset i których organicznie potrzebuje, oraz pogodną, przyjazną atmosferę, spokój i jasny, otwarty przekaz. I swoje "nothing box" ;)

Wielbiciel szeroko pojętej popkultury, twierdzi, że w tej branży nie można inaczej. Jak na ironię, swego czasu tworzył krajową kontrkulturę, przez udział w różnych alternatywnych projektach muzycznych i artystycznych.

Zawołany kucharz. Tata z powołania, nie widzi świata poza swoimi córkami.

Sam o sobie mówi, że jest ryzykownym, ale udanym połączeniem Jacka Sparrowa (wiara i czucie) z Sherlockiem Holmesem (szkiełko i oko).

 
Konrad
KonradProject & New Business Manager

Konrad Laszczak

Project & New Business Manager

Urodzony i wychowany na Śląsku. Lata młodzieńcze spędził w Bieszczadach, szkoła średnia i wyższa to zaś okres w Kanadzie. Finalnie osiadł w Warszawie, gdzie od ponad 20-stu lat jest kowalem swojego zwariowanego losu.

Wulkan energii, uzależniony od adrenaliny i sportów ekstremalnych (m.in. snowboardowy FR, rowerowy DH, żagle, sporty motorowe, etc.) Nie potrafi żyć bez bliskiego kontaktu z ludźmi, choć ceni sobie chwile sam na sam ze sobą.

Doradzi, rozśmieszy, pomoże, ma milion pomysłów na minutę i z werwą garnie się do działania! Gdziekolwiek by nie był, cokolwiek by nie robił, w tle zawsze towarzyszy mu muzyka - ona go napędza, a gdy trzeba, relaksuje i resetuje.

Ciekawy świata, spragniony przygód, zawsze gotowy na nowe wyzwania jakie zafunduje mu los.

 
Karol
KarolLogistic Manager

Karol Małkiewicz

Logistic Manager

Pozytywny, uśmiechnięty i zakręcony człowiek. Uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia którą ukończył dyplomem.

Z wykształcenia jest fotografem, którego zawód otrzymał po ukończeniu szkoły średniej zakończonej pozytywnie egzaminem zawodowym. Swoje pierwsze kroki z eventami stawiał mając 16 lat. Wtedy nie wiedział jeszcze że taka praca wplecie się w jego życie na stałe. Wyboru pozostania w eventach dokonał po skończeniu szkoły w 2008 roku.

W podjęciu takiej decyzji pomógł mu kontakt z ludźmi ich satysfakcja poprzez włożone serce w przygotowania eventu, a także podróże w różne zakątki kraju związane z pracą.

Podczas wyjazdów i spotkań z klientem wkłada całe serce aby wykonywana usługa była zawsze na najwyższym poziomie.

Czas wolny lubi spędzać na rowerze, podróżach i wędrówkach górskich. Zakochany w Rzymie wraz z historia z nim związaną. Jego pasją jest jeździectwo konne. Na grzbiecie czuje się prawdziwie wolny i zapomina o wszelkich trudnościach . To w stajniach można go spotkać gdy ma dość pędu życia i potrzebuje odetchnąć.

Warto wspomnieć że czasem próbuje swoich sił jako Dj kiedy trafi się okazja , to hobby wzięło się z muzyki, która towarzyszy mu w jego życiu od dzieciństwa.

 
Stefanek
StefanekCzłonek Specjalny Zespołu

Stefanek

Członek Specjalny Zespołu

Stefanek jest członkiem naszego zespołu od 2008 roku. Zawsze jest pełen energii. Uwielbia pływanie /ratowanie ludzi/, tarzanie w śniegu i długie spacery. Radosny i przyjazny, jest wspaniałym psem towarzyszącym.

Dobrze toleruje towarzystwo ludzi wchodzących do firmy oraz dzieci. Oczywiście dobrych ludzi. Innym rzuca się do grdyki 😊 Koty uwielbia – ganiać 😊

Im jest starszy tym bardziej potrzebuje przytulania. Uwielbia „Pana kanapkę” przychodzącego do biura w porze lunchu 😊, duże kości i swoją Panią 😊

 
Irenka
IrenkaCzłonek Specjalny Zespołu

Irenka

Członek Specjalny Zespołu

18 maja 2018 roku bez okresu próbnego dołączyła do naszego zespołu Irenka. Srebrno-szary wyżeł wejmarski. Posiada zdolności przegryzania drobnych przedmiotów, jest mega szybka, więc na pewno sprawdzi się w naszym POWER-owym zespole.

Jest przyjazna dla Klientów i podwykonawców, szybko zjednuje sobie przyjaciół.

Na razie szkoli ją Dyrektor Stefan, ale szybko pnie się w szczeblach kariery.

 

Wyślij nam swoje CV

ZAWSZE WARTO PRóBOWAĆ, MOŻE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Potrafisz zaangażować się we wspólne osiąganie celu?
Szukasz pracy, w której realizacja zadań jest nieodzownie związana z uczuciem satysfakcji?
Jeżeli nie uciekasz od ludzi i w praktyce wiesz czym jest komunikacja,
z pasją podchodzisz do nowych wyzwań, przepełnia Cię energia,
i nie obawiasz się pracy pod presją czasu, wiesz czym jest odpowiedzialność
i współdziałanie, nie zapominasz czym jest pokora, wyślij nam swoje CV!

Wyślij nam swoje CV

Zawsze warto próbować, może czekamy właśnie na Ciebie!

Szukasz pracy, w której realizacja zadań jest nieodzownie związana z uczuciem satysfakcji?
Potrafisz zaangażować się we wspólne osiąganie celu?
Agencja Power to praca w pełnym energii zespole, którego członkowie kreatywnie odpowiadają na potrzeby klienta.
Jeżeli nie uciekasz od ludzi i w praktyce wiesz czym jest komunikacja,
Z pasją podchodzisz do nowych wyzwań,
przepełnia Cię energia, i nie obawiasz się pracy pod presją czasu,
wiesz czym jest odpowiedzialność i współdziałanie,
nie zapominasz czym jest pokora, wyślij nam swoje CV!

Twoje dokumenty wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Wyślij nam swoje CV

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

DMC Firewall is a Joomla Security extension!