Power nagrody i wyróżnienia

Zwyciezca kategorii: Usługi Kreatywne

Certyfikat Solidna Firma

Nagroda MP Power Awards – portalu Meeting Planner w kategorii Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Rodzinna

Certyfikat Firma z zasadami

 

Platynowy Certyfikat Polish Product oraz Firma Roku

Nagroda Polskiego Internetu w kategorii "Rozrywka i Rekreacja"

Medal Meeting Planner w kategorii Wydarzenie / Usługa Roku

Nasz zespół

to moc, siła, energia i nieograniczone możliwości... - Agencja Power Event Incentive Conference Sport Poland

POWER TO LUDZIE

POWER to moc, siła energia i nieograniczone możliwości.
Ale przede wszystkim POWER to ludzie, którzy tworzą i realizują dla Was te wszystkie wspaniałe rzeczy.

Jedną z głównych zalet Agencji Power jest dobór do pracy odpowiednich osób, które od lat realizują pomysły imprez firmowych i wyjazdów motywacyjnych. Nasza firma to połączenie wielu charakterów, doświadczenia przy tworzeniu i realizowaniu eventów oraz wyjazdów z kreatywnością i otwartością na ludzi. Zaangażowanie, pasja i wytrwałość to cechy, które cenimy najbardziej, bo inspirują innych do stawiania jeszcze odważniejszych kroków na drodze do sukcesu.

Olga
OlgaManaging Director

Olga Krzemińska-Zasadzka

Managing Director

Olga Krzemińska-Zasadzka, założycielka i dyrektor zarządzająca Agencji Power (także PowerSport i DMC Poland), członek - założyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej, wieloletni członek Zarządu SBE, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP/, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel /SOIT/, a także Society for Incentive Travel Excellence /site/.

Entuzjastka sportu, podróży i aktywności w każdym wydaniu: od narciarstwa i snowboardu, poprzez nurkowanie, windsurfing i kitesurfing, na off-roadzie i squashu kończąc. Razem z zespołem pasjonatów organizuje wyjazdy incentive, szkolenia, imprezy sportowe, prestiżowe gale, konferencje i kongresy na terenie całej Polski i po za granicami kraju.

Olga Krzemińska-Zasadzka powołała do życia Agencję Power (dawniej Power Sport), pod swoje skrzydła wzięła wielu młodych zdolnych i stworzyła jedną z najlepszych agencji w Polsce. Dba o to, by zespół zawsze miał ręce pełne roboty i stawia przed nim kolejne wyzwania.

 
Piotr
PiotrEvent & Incentive Director

Piotr Zasadzki

Event & Incentive Director

Pracuś, lider i pedant. Doskonale wie co?, kto?, gdzie?, jak?, kiedy?, po co? powinien zrobić, dzięki czemu skutecznie zarządza pracą zespołu, sprawiając że ten osiąga coraz to lepsze wyniki w swojej pracy. Z branżą organizacji wydarzeń związał się w 2006 roku, a ponieważ w owym związku czuje się szczęśliwy prawdopodobnie zostanie w nim bardzo długo.

Piekielnie doświadczony. Współtworzył klub Elite Circle i organizował wiele wydarzeń specjalnych, wśród nich między innym takie perełki jak Gran Turismo Polonia, Rage Race oraz Rage (klubu Elite Circle). W portfolio usatysfakcjonowanych Klientów Piotra można znaleźć takie firmy jak Shell, Polkomtel, VW, UEFA oraz wiele innych.

W życiu prywatnym bardziej niż smerfa Pracusia przypomina Don Kichota i niczym on z wiatrakami walczy, by wygospodarować czas dla swojego syna. W pracy również walczy (stosując tajną broń): wprost niewiarygodny entuzjazm i zaangażowanie, którymi zaraża cały zespół Agencji Power.

 
Magda
MagdaProject Manager

Magdalena Jendyk

Project Manager

Gdyby tylko klonowanie ludzi było legalne... Z pewnością jedną z pierwszych kandydatek do sklonowania byłaby Magda! Nie sposób jej nie lubić (czy nawet nie kochać). I to wcale nie dlatego, że rzuca uroki, ale dlatego że jej osobisty czar i ujmujący sposób bycia powodują, że chciałoby się ją pomnożyć co najmniej 6 razy.

Magda pozostaje wierna Agencji Power od samego początku jej istnienia, czyli od wyjazdów narciarskich w 1997 roku. Kilka lat temu zajmowała się prowadzeniem stron www oraz kampanii w sieciach społecznościowych, a obecnie jest odpowiedzialna za rozwój działu kart sportowych OK System oraz koordynację eventów dla Hoteli i Agencji.

Jest dla wszystkich przykładem pracowitości i sumienności, ale ma jedną słabość... Portugalię, którą pragnie poczuć całym sercem: poznać jej magiczne wąskie i strome uliczki, gdzie powstało fado i malownicze plaże z ukrytymi zatoczkami. Podróże małe i duże są dla nią największą pasją i siłą napędową. Jeśli więc w danym momencie nie pracuje to jest wielce prawdopodobne, że wyjechała poznawać świat.

 
Tomasz
TomaszEvent Manager

Tomasz Maciążek

Event Manager

Mawiają, że można mieć tylko jeden obiekt, którego darzy się ogromną miłością. Przykład Tomasza pokazuje, że może być inaczej! Zakochany w Warszawie od 2006 roku pozostaje wierny branży eventowej (wcześniej pracował jako logistyk w dużej agencji). Niezwykle ciepłym uczuciem darzy również swoją terenówkę GAZ 69, którą jeździ na wyprawy po całym świecie. Bliskie jego sercu są również filmy Quentina Tarantino.

Spokojny... kiedy trzeba. Żartuje... kiedy sobie może na to pozwolić. W pracy przygotowuje i realizuje kompleksowe oferty w Polsce i południowo-wschodniej Europie. W życiu prywatnym jest Członkiem Zarządu Warszawskiego Klubu Turystyki Samochodowej „Penetrator” (stowarzyszenia zajmującego się organizacją wypraw, ekspedycji podróżniczych oraz transportów humanitarnych).

 
Piotr
PiotrIncentive Manager

Piotr Pitura

Incentive Manager

Od AWF-u do incentive - tak scharakteryzować można ścieżkę zawodową Piotra. Od 2008 roku pracuje w branży turystycznej i jak wskazuje jego ogromne doświadczenie podróżnicze jest to miejsce dla niego stworzone. Zwykle małomówny chętnie opowiada o swoich ekspedycjach: do tej pory był w aż 50 krajach na 4 kontynentach! Pracował jako pilot i przewodnik w sezonach letnich oraz instruktor snowboardu w zimie. Jego doświadczenie oraz podróżnicza dusza sprawiają, że doskonale sprawdza się w tworzeniu i realizacji programów incentive.

"Duży P" jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, stąd doskonale czuje się w każdym zakątku naszej planety. Świetnie odnajduje się również w naszej załodze. :) Odpoczywa grając w piłkę nożną, biegając, pływając, jeżdżąc na snowboardzie i zanurzając nos w dobrej książce

 
Mikołaj
MikołajEvent Manager

Mikołaj Lusiński

Event Manager

Związany z rozrywką od najmłodszych lat, swoje pierwsze kroki w rozrywce stawiał jako DJ, po przebytych kursach w 2002 roku rozpoczął grę w Warszawskich klubach takich jak „Tango&Cash”, „Scena 2000”, „Piekarnia” czy „Opera”. Inicjator autorskiego projektu muzycznego „Sound Pulse Session”.

Podczas pięcioletniej kariery na studiach odpowiedzialny był za produkcję większości wydarzeń rozrywkowych dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego. Podczas 5 edycji Juwenaliów, współprodukował koncerty jak i występy podczas wielkiej parady studentów.

Zaraz po ukończeniu studiów w 2011 roku rozpoczął karierę event managera podczas której do tej pory udało mu się pracować przy największych Polskich produkcjach eventowych. Prywatnie fan nowoczesnych technologii oraz motoryzacji, nie lubi zaś chodzenia po górach ;)

 
Patryk
PatrykLogistic Manager

Patryk Szmidt

Logistic Manager

Z wykształcenia technik-elektronik, z zamiłowania mechanik, a na co dzień Luca Brasi Agencji Power.

Szukając swojego miejsca w świecie, prbował sił w wielu branżach i na stanowiskach: od elektroniki i mechaniki, przez ekonomię i marketing, a na mediach kończąc.

Pracoholik, weekendową traumę odchorowuje pod warsztatowym podnośnikiem lub schowany głęboko pod kołdrą, odliczając godziny i sekundy do poniedziałku.

Człowiek o wielu twarzach: samotnik, czasem ekscentryk, drogowy socjopata, romantyk, chętnie wyciąga pomocną dłoń do innych, czuły i opiekuńczy. Zodiakalny LEW w najczystszej postaci.

Stany depresyjno-lękowe leczy maratonami, zwłaszcza tymi techniczno-naukowymi. Nic nie poprawia humoru tak jak Piła I-VIII w 24H.

 
Krzysztof
KrzysztofEvent Manager

Krzysztof Retecki

Event Manager

Przygoda Krzysztofa z eventami zaczęła się jeszcze na studiach od pokazw Sztuk Walki ktre w tamtym czasie trenował zapalczywie. Bardzo spodobał się mu klimat panujący wśrd osb związanych organizacyjnie z eventami. Zobaczył tam ludzi pełnych pasji, profesjonalizmu i poświęcenia. Szybko zrozumiał, że to jest to co chciałby robić w swoim życiu. Następnie przyszedł czas na koordynację poszczeglnych odcinkw i całościowe realizacje.

Mwi, że uwielbia czuć ten dreszczyk emocji przed realizacją, kiedy nie widać jeszcze zamierzonych efektw, a cała wizja jest wyłącznie w jego głowie.

Branża eventowa, jak sam to określa, daje mu możliwość rozwoju na rżnych płaszczyznach. Jego zdaniem dobry event manager musi mieć cechy Organizatora, Sprzedawcy, Negocjatora i przede wszystkim mieć wizję i pomysł na event. A elastyczność i kreatywność to standardowe umiejętności. Wielopłaszczyznowość tej pracy i fakt, że nigdy nie ma takich samych realizacji sprawia, że jest to dla niego wymarzone zajęcie.

Prywatnie ma dwie wielkie pasje. Są to podrże w nowe miejsca i sport. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej. Ciągle ma nowe zajawki, co sprawia, że ciężko za nim nadążyć. Dlatego jego ulubionym wyrażeniem, ktre w pełni wpisuje się w ramy pracy w branży eventowej to: "Sytuacja jest Dynamiczna".

Zawodowo wspłpracował z takimi brandami jak: Seat, Bricomarche, WBK, 7N, Gaspol, a także z rżnymi instytucjami, w tym kilkoma ministerstwami i kancelarią premiera. Ponadto koordynował rwnież takie wydarzenia plenerowe jak choćby “Dni Warszawy”.

 
Adrian
AdrianIncentive Manager

Adrian Smolak

Incentive Manager

Zawodowo turystyką zajął się ze względu na ogromną fascynację Światem, różnorodnością natury, smaków i aromatów, ale meritum podróżowania stanowią dla niego ludzie. Lubi wyjazdy aktywne, jego żywiołem jest woda. Różne zakątki globu odkrywał pracując jako pilot wycieczek i instruktor kitesurfingu. Wesoły marzyciel, ciekawy i otwarty na nowe rzeczy. Z zamiłowania triathlonista, uwielbia jeździć na snowboardzie.

Z POWER’em przygotowuje i realizuje kompleksowe oferty wyjazdów zagranicznych. Dzięki szerokiej wyobraźni zrozumie potrzeby najbardziej wymagającego klienta.

 
Stefanek
StefanekCzłonek Specjalny Zespołu

Stefanek

Członek Specjalny Zespołu

Stefanek jest członkiem naszego zespołu od 2008 roku. Zawsze jest pełen energii. Uwielbia pływanie /ratowanie ludzi/, tarzanie w śniegu i długie spacery. Radosny i przyjazny, jest wspaniałym psem towarzyszącym.

Dobrze toleruje towarzystwo ludzi wchodzących do firmy oraz dzieci. Oczywiście dobrych ludzi. Innym rzuca się do grdyki 😊 Koty uwielbia – ganiać 😊

Im jest starszy tym bardziej potrzebuje przytulania. Uwielbia „Pana kanapkę” przychodzącego do biura w porze lunchu 😊, duże kości i swoją Panią 😊

 

Wyślij nam swoje CV

ZAWSZE WARTO PRóBOWAĆ, MOŻE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Potrafisz zaangażować się we wspólne osiąganie celu?
Szukasz pracy, w której realizacja zadań jest nieodzownie związana z uczuciem satysfakcji?
Jeżeli nie uciekasz od ludzi i w praktyce wiesz czym jest komunikacja,
z pasją podchodzisz do nowych wyzwań, przepełnia Cię energia,
i nie obawiasz się pracy pod presją czasu, wiesz czym jest odpowiedzialność
i współdziałanie, nie zapominasz czym jest pokora, wyślij nam swoje CV!

Wyślij nam swoje CV

Zawsze warto próbować, może czekamy właśnie na Ciebie!

Szukasz pracy, w której realizacja zadań jest nieodzownie związana z uczuciem satysfakcji?
Potrafisz zaangażować się we wspólne osiąganie celu?
Agencja Power to praca w pełnym energii zespole, którego członkowie kreatywnie odpowiadają na potrzeby klienta.
Jeżeli nie uciekasz od ludzi i w praktyce wiesz czym jest komunikacja,
Z pasją podchodzisz do nowych wyzwań,
przepełnia Cię energia, i nie obawiasz się pracy pod presją czasu,
wiesz czym jest odpowiedzialność i współdziałanie,
nie zapominasz czym jest pokora, wyślij nam swoje CV!

Twoje dokumenty wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Wyślij nam swoje CV

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
+48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.agencjapower.pl

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!