Power nagrody i wyróżnienia

Zwyciezca kategorii: Usługi Kreatywne

Certyfikat Solidna Firma

Nagroda MP Power Awards – portalu Meeting Planner w kategorii Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Rodzinna

Certyfikat Firma z zasadami

 

Platynowy Certyfikat Polish Product oraz Firma Roku

Nagroda Polskiego Internetu w kategorii "Rozrywka i Rekreacja"

Medal Meeting Planner w kategorii Wydarzenie / Usługa Roku

Nasz zespół

to moc, siła, energia i nieograniczone możliwości... - Agencja Power Event Incentive Conference Sport Poland

POWER TO LUDZIE

POWER to moc, siła energia i nieograniczone możliwości.
Ale przede wszystkim POWER to ludzie, którzy tworzą i realizują dla Was te wszystkie wspaniałe rzeczy.

Jedną z głównych zalet Agencji Power jest dobór do pracy odpowiednich osób, które od lat realizują pomysły imprez firmowych i wyjazdów motywacyjnych. Nasza firma to połączenie wielu charakterów, doświadczenia przy tworzeniu i realizowaniu eventów oraz wyjazdów z kreatywnością i otwartością na ludzi. Zaangażowanie, pasja i wytrwałość to cechy, które cenimy najbardziej, bo inspirują innych do stawiania jeszcze odważniejszych kroków na drodze do sukcesu.

Olga
OlgaManaging Director

Olga Krzemińska-Zasadzka

Managing Director

Inicjatorka Agencji Power (dawniej PowerSport), v-ce Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE). Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji im. Koźluka w Warszawie. Jej przygoda z branżą zaczęła się od wyjazdów narciarskich (1997), turniejów squash-a (w latach 2002-2004 vice mistrzyni Polski w Squash-u) oraz wydarzeń sportowych i motoryzacyjnych.

Prywatnie lubi podróże i sport w każdym wydaniu – dzięki pracy w Agencji ma więcej możliwości, by realizować swoje pasje i zarażać nimi innych.

Olga Krzemińska-Zasadzka powołała do życia Agencję Power (dawniej Power Sport), pod swoje skrzydła wzięła wielu młodych zdolnych i stworzyła jedną z najlepszych agencji w Polsce. Dba o to, by zespół zawsze miał ręce pełne roboty i stawia przed nim kolejne wyzwania.

Członek Stowarzyszeń: SBE, SKKP, SOIT, Site.

 
Piotr
PiotrEvent & Incentive Director

Piotr Zasadzki

Event & Incentive Director

Pracuś, lider i pedant. Doskonale wie co?, kto?, gdzie?, jak?, kiedy?, po co? powinien zrobić, dzięki czemu skutecznie zarządza pracą zespołu, sprawiając że ten osiąga coraz to lepsze wyniki w swojej pracy. Z branżą organizacji wydarzeń związał się w 2006 roku, a ponieważ w owym związku czuje się szczęśliwy prawdopodobnie zostanie w nim bardzo długo.

Piekielnie doświadczony. Współtworzył klub Elite Circle i organizowałem wiele wydarzeń specjalnych, wśród nich między innym takie perełki jak Gran Turismo Polonia, Rage Race oraz Rage (klubu Elite Circle). W portfolio usatysfakcjonowanych Klientów Piotra można znaleźć takie firmy jak Shell, Polkomtel, VW, UEFA oraz wiele innych.

W życiu prywatnym bardziej niż smerfa Pracusia przypomina Don Kichota i niczym on z wiatrakami walczy, by wygospodarować czas dla swojego syna. W pracy również walczy (stosując tajną broń): wprost niewiarygodny entuzjazm i zaangażowanie, którymi zaraża cały zespół Agencji Power.

 
Olga
OlgaEvent Manager

Olga Pietrzak

Event Manager

Organizacją wydarzeń zajmuje się od 2008 roku, wkładając w wykonywaną przez siebie pracę mnóstwo energii. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło jej niejednokrotnie sięgnąć po budżety warte kilka milionów złotych. Pozostaje aktywna nie tylko zawodowo, ale również sportowo. Już od osiemnastu lat doskonali się w koszykówce i hokeju: celnie posyła piłkę do kosza oraz krążek do bramki. Jest widywana nie tylko na boisku, ale również w towarzystwie swoich czterech czworonogów. A dzięki ich obecności mowę psów zna równie dobrze jak ludzką.

Co jeszcze możemy powiedzieć o Oldze? To Sherlock Holmes w spódnicy! Interesuje się zagadkami kryminalnymi, z czego cały zespół ma korzyści. :) Ma niezwykłe oko do detali, które umykają wszystkim innym osobom. Dzięki temu Klienci mogą mieć pewność, że wyśledzi najlepsze miejsce na zorganizowanie eventu, a każde wydarzenie zostanie przemyślane i zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach.

 
Tomasz
TomaszEvent Manager

Tomasz Maciążek

Event Manager

Mawiają, że można mieć tylko jeden obiekt, którego darzy się ogromną miłością. Przykład Tomasza pokazuje, że może być inaczej! Zakochany w Warszawie od 2006 roku pozostaje wierny branży eventowej (wcześniej pracował jako logistyk w dużej agencji). Niezwykle ciepłym uczuciem darzy również swoją terenówkę GAZ 69, którą jeździ na wyprawy po całym świecie. Bliskie jego sercu są również filmy Quentina Tarantino.

Spokojny... kiedy trzeba. Żartuje... kiedy sobie może na to pozwolić. W pracy przygotowuje i realizuje kompleksowe oferty w Polsce i południowo-wschodniej Europie. W życiu prywatnym jest Członkiem Zarządu Warszawskiego Klubu Turystyki Samochodowej „Penetrator” (stowarzyszenia zajmującego się organizacją wypraw, ekspedycji podróżniczych oraz transportów humanitarnych).

 
Magda
MagdaProject Manager

Magdalena Jendyk

Project Manager

Gdyby tylko klonowanie ludzi było legalne... Z pewnością jedną z pierwszych kandydatek do sklonowania byłaby Magda! Nie sposób jej nie lubić (czy nawet nie kochać). I to wcale nie dlatego, że rzuca uroki, ale dlatego że jej osobisty czar i ujmujący sposób bycia powodują, że chciałoby się ją pomnożyć co najmniej 6 razy.

Magda pozostaje wierna Agencji Power od samego początku jej istnienia, czyli od wyjazdów narciarskich w 1997 roku. Kilka lat temu zajmowała się prowadzeniem stron www oraz kampanii w sieciach społecznościowych, a obecnie jest odpowiedzialna za rozwój działu kart sportowych OK System oraz koordynację eventów dla Hoteli i Agencji.

Jest dla wszystkich przykładem pracowitości i sumienności, ale ma jedną słabość... Portugalię, którą pragnie poczuć całym sercem: poznać jej magiczne wąskie i strome uliczki, gdzie powstało fado i malownicze plaże z ukrytymi zatoczkami. Podróże małe i duże są dla nią największą pasją i siłą napędową. Jeśli więc w danym momencie nie pracuje to jest wielce prawdopodobne, że wyjechała poznawać świat.

 
Piotr
PiotrIncentive Manager

Piotr Pitura

Incentive Manager

Od AWF-u do incentive – tak scharakteryzować można ścieżkę zawodową Piotra. Od 2008 roku pracuje w branży turystycznej i jak wskazuje jego ogromne doświadczenie podróżnicze jest to miejsce dla niego stworzone. Zwykle małomówny chętnie opowiada o swoich ekspedycjach: do tej pory był w aż 50 krajach na 4 kontynentach! Pracował jako pilot i przewodnik w sezonach letnich oraz instruktor snowboardu w zimie. Jego doświadczenie oraz podróżnicza dusza sprawiają, że doskonale sprawdza się w tworzeniu i realizacji programów incentive.

„Duży P” jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, stąd doskonale czuje się w każdym zakątku naszej planety. Świetnie odnajduje się również w naszej załodze. :) Odpoczywa grając w piłkę nożną, biegając, pływając, jeżdżąc na snowboardzie i zanurzając nos w dobrej książce

 
Ewelina
EwelinaEvent & Incentive Manager

Ewelina Stępniak

Event & Incentive Manager

Pasja podróżowania z dnia na dzień rośnie w Ewelinie od dziecka. Już pierwsze miesiące eksplorowania z rodzicami słonecznej Italii, rozpoczęły „niekończącą się opowieść”! Od tego czasu, przemierzając dziesiątki miejsc, wpadła z wizytą do Świętego Mikołaja na Kole Podbiegunowym, dryfowała po zamarzającym morzu, walczyła z falami wszystkich oceanów, spała w jaskini największego i najstarszego lasu deszczowego na świecie i wiele, wiele innych… Również tematy do rozmów o fotografii, żeglowaniu i przytulaniu tygrysów, nigdy się nie kończą ;)

Miłość Eweliny do organizacji eventów oraz wyjazdów incentive, zaprowadziła ją do naszej agencji, choć nie była to prosta droga! Czteroletnie doświadczenie w branży MICE, zdobywała w Krakowie w latach 2008-2012, po czym podjęła próbę poświęcenia się swojej drugiej pasji – reklamie. Na szczęście jednak, choć uwielbiała swoją pracę, jej energia, entuzjazm i wysoki poziom aktywności, eksplodowały po dwóch latach pracy w korporacji! Aby „odreagować” czas spędzony za biurkiem, Ewelina wraz ze swoim narzeczonym i niewielkim plecakiem, wybrała się w trzymiesięczną podróż do Azji kupując bilet w jedną stronę. Po powrocie wiedziała już, gdzie chce rozwijać skrzydła, wysłała nam swój życiorys i tak oto, idąc dalej tą drogą, przygotowuje dla Państwa nietuzinkowe oferty.

 
Mikołaj Lusiński
Mikołaj LusińskiEvent Manager

Mikołaj Lusiński

Event Manager

Związany z rozrywką od najmłodszych lat, swoje pierwsze kroki w rozrywce stawiał jako DJ, po przebytych kursach w 2002 roku rozpoczął grę w Warszawskich klubach takich jak „Tango&Cash”, „Scena 2000”, „Piekarnia” czy „Opera”. Inicjator autorskiego projektu muzycznego „Sound Pulse Session”.

Podczas pięcioletniej kariery na studiach odpowiedzialny był za produkcję większości wydarzeń rozrywkowych dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego. Podczas 5 edycji Juwenaliów, współprodukował koncerty jak i występy podczas wielkiej parady studentów.

Zaraz po ukończeniu studiów w 2011 roku rozpoczął karierę event managera podczas której do tej pory udało mu się pracować przy największych Polskich produkcjach eventowych. Prywatnie fan nowoczesnych technologii oraz motoryzacji, nie lubi zaś chodzenia po górach ;)

 

Wyślij nam swoje CV

ZAWSZE WARTO PRÓBOWAĆ, MOŻE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Potrafisz zaangażować się we wspólne osiąganie celu?
Szukasz pracy, w której realizacja zadań jest nieodzownie związana z uczuciem satysfakcji?
Jeżeli nie uciekasz od ludzi i w praktyce wiesz czym jest komunikacja,
z pasją podchodzisz do nowych wyzwań, przepełnia Cię energia,
i nie obawiasz się pracy pod presją czasu, wiesz czym jest odpowiedzialność
i współdziałanie, nie zapominasz czym jest pokora, wyślij nam swoje CV!

Wyślij nam swoje CV

Zawsze warto próbować, może czekamy właśnie na Ciebie!

Szukasz pracy, w której realizacja zadań jest nieodzownie związana z uczuciem satysfakcji?
Potrafisz zaangażować się we wspólne osiąganie celu?
Agencja Power to praca w pełnym energii zespole, którego członkowie kreatywnie odpowiadają na potrzeby klienta.
Jeżeli nie uciekasz od ludzi i w praktyce wiesz czym jest komunikacja,
Z pasją podchodzisz do nowych wyzwań,
przepełnia Cię energia, i nie obawiasz się pracy pod presją czasu,
wiesz czym jest odpowiedzialność i współdziałanie,
nie zapominasz czym jest pokora, wyślij nam swoje CV!

Twoje dokumenty wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Wyślij nam swoje CV

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
+48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.agencjapower.pl

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!