Power nagrody i wyróżnienia

Procon Award

Nagroda Klientów - Działów Zakupów
Procon Award (Usługi Kreatywne)

Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma
(od paru lat)

Tygrysy Biznesu

Tygrysy Biznesu

MP Power Awards

Nagroda MP Power Awards
- portalu Meeting Planner w kategorii
Team-building / Outdoor

Firma Roku

Firma Roku
Polish Product

Polish Product

Platynowy Certyfikat
Polish Product

Firma z Zasadami

Firma z Zasadami

Nagroda Polskiego Internetu
za stronę internetową
w kategorii Rozrywka i Rekreacja

Meeting Planner

Nagroda Meeting Planner
w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku

Firma Rodzinna

Firma Rodzinna

Przygotowaliśmy szereg scenariuszy uwzględniających aktualne trendy rynkowe oraz nowoczesne rozwiązania. szczegóły Kształtujemy wizerunek marki

EVENT

Organizujemy wyjazdy Incentive, jako formę nagrody lub zachęty dla pracowników, partnerów biznesowych. Szczegóły Budujemy lojalność

INCENTIVE

Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz instrumentarium do organizacji największych konferencji. Szczegóły Idealne zgranie wielu czynników

CONFERENCE

Realizujemy i wspieramy różnorodne projekty oraz inicjatywy rekreacyjno-sportowe. Szczegóły Z miłości do aktywności

SPORT

Power realizacje

  • All
  • I.Event
  • II.Incentive
  • III.Conference
  • IV.Sport
Więcej Załaduj wszystko
Problems loading language from path: /home/wimar/ftp/agencjapower.pl/components/com_dropbox/

POWER to warszawska agencja, która od lat wspiera firmy i organizacje w realizowaniu wyjątkowych wydarzeń /event/ i wyjazdów typu incentive. POWER to połączenie energii, doświadczenia, profesjonalizmu, kreatywności i ogromnej pasji. Agencja założona przez Olgę Krzemińską-Zasadzką, w swoich realizacjach, łączy nowoczesny event management, innowacyjne rozwiązania i oryginalne pomysły.

Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, doskonalimy się w posiadanych umiejętnościach, a zdobyte doświadczenia przenosimy na realizowane przez nas projekty. Stworzona z pasji do sportu i organizacji wydarzeń agencja, jest obecnie jedną z wiodących firm eventowych w Polsce.

Power realizuje wydarzenia firmowe, począwszy od wyjazdów typu incentive, szkolenia, gale, kongresy i konferencje, aż po wydarzenia sportowe. Nasz zespół tworzą doświadczeni event managerowie, dla których praca jest pasją i możliwością realizowania wspólnie z klientami największych i najbardziej spektakularnych wydarzeń. Dzięki ich wiedzy i otwartości jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, a nasze rozwiązania i scenariusze zaskakują pomysłowością i unikalnym podejściem. W swoim portfolio agencja posiada realizacje dla takich klientów, jak: Coca-Cola HBC Polska, PLAY, IKEA, Shell, UEFA, essity, Polkomtel SA, PWPW, Bosch, PZU czy BRE Bank. Od wielu lat aktywnie uczestniczymy w działaniach, a także w wytyczaniu nowych kierunków rozwoju branży spotkań w Polsce.

Kilka słów od naszych klientów

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, a także międzynarodowej organizacji Society for Incentive Travel Excellence.

Za realizowane projekty i wydarzenia agencja była wielokrotnie nagradzana certyfikatami i nagrodami, m.in. Solidna Firma, Firma Roku, Polish Product, Procon Awards, Tygrysy oraz Gepardy Biznesu, medal Meeting Planner, MP Power Awards.

Zaufali naszej kreatywności

Power Newsletter

Dowiedz się pierwszy, co nowego właśnie tworzymy!

I agree with the Regulamin

Power Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa, Polska
tel. +48 22 224 59 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.agencjapower.pl
www.dmcwarsawpoland.com

Dane firmowe

NIP: 1132805244
Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XIII Wydział gospodarczy
KRS: 0000359447

Godziny pracy

Zapraszamy do naszego biura:
 Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 17:00

Our website is protected by DMC Firewall!